Sayfa 114/322 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 905 - 912 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    Uzun vadeli ilk 2 hisse hangisidir?
    Teşekkürler enerjisa ve toaso önceki hisselerim, portföyüm iki türlü kısa vadede(1-6 ay)kar edip degisecegim hisseler ve uzun vadeli hisselerden olusuyor ismen gibi güzel kar yakaladigimda hedge ediyorum kısa vadeli lotlarimi tabi bunda piyasanın iştahının da avantaji var uzun vadeli işleyişine guvenmedigim hiçbir hisseden almıyorum,rüzgar tersine dönerse dahi içimi ferah tutabilmek adına

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Gerçekte alınan son sk işlemleri sayılır
    RLC44 üstad ismen ve akgrt dışında tuttuğunuz başka hisse var mi? ağırlık sıralamanız nasıl? tarila hayırlı olsun kardeşim ismen den sonra burada da ortak olduk :-)

Alıntı Originally Posted by chemistryteacher Yazıyı Oku
    RLC44 üstad ismen ve akgrt dışında tuttuğunuz başka hisse var mi? ağırlık sıralamanız nasıl? tarila hayırlı olsun kardeşim ismen den sonra burada da ortak olduk :-)
    Selam. İşmenciler buraya dadandı
    Elimde birde deva var.
    Sermayeye en büyük ortsklığım akgrt sonra işmen sonra deva ama tl bazlı olarak sıralamam işmen, deva akgrt. İşmen devadan yüzde 5 tl bazlı büyük, akgrt işmenden tl bazlı yüzde 24 küçük.

4. Bilanço bugün olduğunu söylüyor bloombergtv...

5. Bu kadar düşmesi anlamsız 50 milyon kâr gelecek gibi satılıyor.. Toplamak için çok güzel noktada..

6.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Bu kadar düşmesi anlamsız 50 milyon kâr gelecek gibi satılıyor.. Toplamak için çok güzel noktada..
    Bugün ekrana bakmama günü sayın tarila 7,73 den de ekledim biraz daha görünen erken davranmışız, şirket işleyişine güvendiğim için beklemekten gocunmayacagim bı hisse

Devre kestik iyi mi? 8.53 den beri çok pis basıyorlar

Yazık günah ya, iş baskıladı kaç gündürlü, alands çıkmadı. Kapğıdı öldürdüler

Sayfa 114/322 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •