Sayfa 113/322 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Ben öyle 85 milyon civarı karlar beklemiyorum. O tahminleri yapanların da öyle kalem kalem çalıştıklarını hiç sanmıyorum. Bizim kadar bile kafa yormamışlardır. Tamamen sallama bence.

Geçen sene aynı çeyrek 90 milyon gelmiş. Primler geçen seneye göre artmışken hasar ödemelerinde de öyle aşırı artışlar yokken yatırım gelirleri tarafında bir kötü süpriz yoksa geçen senenin altında kalacağını sanmam.

2. Ray sigortanın teknik karında geçen seneye göre bir miktar gerileme olmasına karşın yatırım gelirleri sayesinde 3. Çeyrek karı geçen seneye göre yüzde 45 artmış.

3. Herkese merhaba, düşse de alsam dediğim güzide ak sigorta şirketine bugün ortak oldum.. Hepimize bol kazançlar inşallah, bilanço umarım 100+ gelir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    https://t.co/053fhiR56Q?amp=1

Bugun hissenin fiatı düşmüş ama mal vermemişler. Verilenler de toplanmış görülüyor./ytd..

5. 8,08-7,87 arası parçalı alımlarla portföyümün yüz 50 sini akgrt ye geçti. uzun vadeli 3.hissem olmuş oldu negatif ayrışmasini bekliyordum bugüne kısmet oldu

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Teorikte aldılar dediğiniz pratikte alınmayan sadece niyet edilen bir işlemden mi bahsettiniz?
    Gerçekte alınan son sk işlemleri sayılır

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Teorikte 860 bin lot aldılar. Gün içi almadılar. T.e. tam bir oyun. O kadar lotu seansta alsalar tavandık
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Teorikte aldılar dediğiniz pratikte alınmayan sadece niyet edilen bir işlemden mi bahsettiniz?
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Gerçekte alınan son sk işlemleri sayılır
    Hocam yorumlarınız değerli sk dediğiniz Sayılı Kanun mu spor kulübü mü tam anlamak için soruyorum...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    8,08-7,87 arası parçalı alımlarla portföyümün yüz 50 sini akgrt ye geçti. uzun vadeli 3.hissem olmuş oldu negatif ayrışmasini bekliyordum bugüne kısmet oldu
    Hayırlı olsun.
    Uzun vadeli ilk 2 hisse hangisidir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 113/322 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •