Special Days Image
Sayfa 67/322 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 2574 madde; 529 - 536 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. anlasilmayan ne var ben de onu anlamadim. zaten 30 milyon zarar karsiligi ayrilmis bir varligin satisinin gerceklesmesinden sonra bu zarari istirak satisi kalemine tasimislar. bu islem de, karsiliklar kaleminin 30 milyon alacaklandirilip, istirak satisi kaleminin borclandirilmasiyla yapilmis. yani zaman icinde zararlar, karsiliklar kalemine yazildiktan sonra simdi bu zarar istirak satisi kalemine tasinmis. bunun ne etkisi ne de bir onemi var artik, vakti zamaninda zaten edilen zarar edilmis.

2. ralliye katılmayıp yerinde sayarak bizi yine şaşırtmadın teşekkürler sigortam benim..

yatırım tavsiyesi değildir.

3. bırak yazanı girip sayfaya bakan bile kalmadı..beyler nerdesiniz şizofrene bağladım iyice..

4.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    bırak yazanı girip sayfaya bakan bile kalmadı..beyler nerdesiniz şizofrene bağladım iyice..

Bazen arkadan izlemek iyidir ses etme...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

5.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Bazen arkadan izlemek iyidir ses etme...
    muhabbet olmadan keyfi çıkmıyor hocam

6.  Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    muhabbet olmadan keyfi çıkmıyor hocam
    hisse hareketlenince her daim keyif oluyor .Çaktırma birileri gelmesin biz bize iyiyiz yoksa o alacak baskası alacak ee kim götürecek .Bırak spekte alsın istediği yere götürsün hazır kimse trene atlamıyorken...Yt değildir...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

Sayfa 67/322 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •