Sayfa 152/322 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Trene vagon ekleme stratejiniz hayırlı olsun. Bu stratejiyi sizden öğrenirsek sevinirim.

Portföyde hisse dağılımınız %sel olarak nedir? Örneğin %20 AKGRT ise onu %40'a çekerken teknik anlamda diğerinden azalıyor.

Özel ise cevaplamayabilirsiniz.
    Şöyle duymuşsunuzdur sağda solda memlekette vs. Adamın bir kira geliri var her ay 1 daire alıyor. Hatta bir anımı anlatayım. Sevdiğim bi çerezci var gider alırım. İşleride iyi adam iyi temiz iş yapar. Serdar alsana bu dükkanı ne kira veriyon işlerinde maşallah iyi. Serdar dediki abi adamın gördüğün bu öevredeki tüm dükkanlar onun, dairesi başka dükkanlarının haddi hesabı yok. Bana sat dedim dedki gardaş dükkan+ev 200 ün üstünde. Kiraları toplaması için adam tutmuşum, burayı satsam ne satmasam ne zaten her ay oluk gibi geliyor, seni kaçıran eden yok , dükkanda kal işte.
    Yani sn diproyal tüm portföyden gelen temettülerle sıfır maliyetli bir kağıt alıp( mutlaka temettüsü olmalı, temettüsü az ise büyüme potansiyeli olmalı) sıfır maliyetli kağıt alıp ona odaklanıp bir büyüklüğe getirip( vagon yapıp) 2. Vagonu eklemek bu sefer ana hisseler +1 vagon ile daha kısa sürede gerçekleşecektir. Bu nasipse 3 5 kez devam etse kült bir güç olur. Stratejim ve mantığım bu. Akgrt,işmen bu mantıkla temettüsü, info büyümesi artı olası temettü verebilme durumu, alarko büyüme artı temettü, deva büyüme kısmi temettü. % sel kısmı da bana kalsın. Tercihim x,2x, max 3x yapmak (3x çok tetcihim değildir) hisselerin maliyetini. Bir vagon gözümde 50 bindi. 50 binle başladık. 50 bin en az 100 ile 200 bin olması doğru stratejilerle çok mümkündür. Ama artık güzel temiz bir vagonu baz paket golf görüyorum. Vagon az olsun ama temiz olsun. Ama madem borsadayız 1 golf baz paket vagonu 10 tane vagon yaparbilirsek her sene bir vagon nerdeyse beleş. Çok sepet devam etmek istemezsek vagonların hacmini artırırsınız. Her vagon bir c serisi mercedes olsun diyebiliriz.

Tabi 10 vagonum yok, varsa sizde Allah daha çok versin. Hedef vagonlarımı söyledim

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Tabi 10 vagonum yok, varsa sizde Allah daha çok versin. Hedef vagonlarımı söyledim
    Bilgi için çok teşekkür ederim Sn. RLC44...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4. Pandemik yasakların sana ne gibi zararı var da basarlar anlamıyorum bütün malı sat akgrt al diyor şeytan

5. Yazık gerçekten şu anda bakıyorum ne primli kağıtlardan daha seri düşüyor, bu kadar sahipsiz tahta

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Yazık gerçekten şu anda bakıyorum ne primli kağıtlardan daha seri düşüyor, bu kadar sahipsiz tahta
    Piramit çok vahşi satıyor. Ay sonu olması nedeniyle , portföy değişiklikleri olabilir

7. El değiştirme var gibi. Piramit 800k satışta, karşılayan oyak yatırım

8. Piramit bugün hisseye al veren firma,gün sonunda spk ya şikayet etmelik, bunların yaptığı Twitter kalpazanlarindan farkı nedir üç gündür satıyor

Sayfa 152/322 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •