Sayfa 224/322 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon
Arama sonucu : 2575 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa. x45 Yazıyı Oku
    Mart prim üretimi belli olunca lutfen paylasirmisiniz.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamam insallah hocam ben buralardayım hayirli bol kazanclar herkese ben sessizlige geceyim yine . YATIRIM tavsiyesi degildir...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Hocam bist100 den cikardilar fon satisi bazi fonlar alım yaparken bist 100 olacak iste xtemettu endeksi olacak diye sart kosul koyarlar bu kosul saglanmadiginda cikarlar pozisyonlardan suan da benim tahminim bu oluyor bist 100 den cikarildigi icin baska da birsey aklima gelmiyor neyse hakkımızda hayırlısı sizler gibi hepimiz bu dususten zarar goruyoruz malesef hayırlısı artık yatırım tavsiyesi degildir al sat herkesin kendi aklına kalmis bir olaydır...
    bit100 den çıkınca akgrt noluyorki? altın çöptede altındır. Varsın satan fonlar satsın.

bir şirket insan hayatına ekonomik olarak bir katkıda bulunuyorsa ona vefam sonsuzdur. akgrt benim için temettüsüyle böyledir. varsın uçmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    bit100 den çıkınca akgrt noluyorki? altın çöptede altındır. Varsın satan fonlar satsın.
    Hocam birsey oldugu yok tabiki ama kural koyuyorlar kendilerince iste. Fonlar böyle malesef neyse sizleri uzun zamandır göremiyordum hosgeldiniz tekrardan .Iyisinizdir ins .

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Hocam birsey oldugu yok tabiki ama kural koyuyorlar kendilerince iste. Fonlar böyle malesef neyse sizleri uzun zamandır göremiyordum hosgeldiniz tekrardan .Iyisinizdir ins .
    Teşekkürler ralz ortağım. Çok sağol Umarım sende iyisindir.
    Biliyorum fon durumlarını. Ama kendileri bizden iyi biliyorlar. Çıksa ne çıkmasa ne bizim için demek istediğim aslında. ak sigorta gene kral gibi sigortacılığını yapacak.
    Verhasıl, Akgrt ile yola devam. Tutuyorum. Çıkmayı da düşünmüyorum. Diyorum ya hayatıma ufak dokunuşlar yapıp beni ıvır zıvır extralardan çok güzel kurtarıyor, benzin paraları,vergiler,kaskolar, poliçeler asla dert değil hatta tatilim bile. Bir kağıttan daha ne istenirki? Eylül temettüyü bekleyince artık akgrt rutine biniyor. Bu arada deniz yatırım sene sonu 12 tl ile model portföye almış akgrt mizi.

Verdiği temettü çok işime yaradı. Sayesinde somut bir şey almamda payı oldu. Akgrt seni hep seveceğim. Arabama binerken aklıma geliyor, akgrt nin temettüleri ile payı var asla unutma.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Teşekkürler ralz ortağım. Çok sağol Umarım sende iyisindir.
    Biliyorum fon durumlarını. Ama kendileri bizden iyi biliyorlar. Çıksa ne çıkmasa ne bizim için demek istediğim aslında. ak sigorta gene kral gibi sigortacılığını yapacak.
    Verhasıl, Akgrt ile yola devam. Tutuyorum. Çıkmayı da düşünmüyorum. Diyorum ya hayatıma ufak dokunuşlar yapıp beni ıvır zıvır extralardan çok güzel kurtarıyor, benzin paraları,vergiler,kaskolar, poliçeler asla dert değil hatta tatilim bile. Bir kağıttan daha ne istenirki? Eylül temettüyü bekleyince artık akgrt rutine biniyor. Bu arada deniz yatırım sene sonu 12 tl ile model portföye almış akgrt mizi.
    Tskrler cok sukur bizlerde iyiyiz .bütün yazdıklarınıza noktasına virgülüne katılıyorum. YATIRIM tavsiyesi degildir...Bu arada hayirli olsun arabanizda Allah kaza bela vermesin neyse yine hep beraber forumca sessizlige devam .Hayirli aksamlar herkese...

Yüzde 10 en baba hisse vermiyor
    Şöyle düşünüyorum
    10.000 lik hisssem var bu sene 1000 cepte
    Kesinti sonrası 900 TL
    Hisse 8 TL 100 adet daha alım
    12 ay sonra tekrar 1100 cepte 100 vergi
    100 lot daha alım elimde 1200 lot Total hisse
    10 sene zarfında elimde hisse ikiye katlar
    Tabi yüzde 100 de bedelsiz mutlaka olur
    Toplam da elimde 4 misli hisse olur
    10 yıl sonra temettü 4000 demek bu
    Borsa uzun vadeli beklemek yeridir
    4000 de para mı diyebiliriz belki ama günümüzde emekli bağlanma parası 1500 TL
    Yani akıllı yatırım yapan kişi çok cüzi bir miktarla emekli maaşının iki ayından fazlasını bu hissseden alır.kalir on ay
    Demek oluyor ki şimdiki sermayeye 4000 lot daha eklerse tüm yıl boyunca emekli maaşını garantiye alır.yani Total de 5000 lotu olan kişi
    10 yıl sonra emekli maaşına kavuşur.
    Aynı parayı SGK ya yatırıp emekli olacağım dese en az 25 yıl ve en kotu şartlarda 100 150 bin TL yatırması gerekir.
    Hisse 8 olmuş 18 olmuş bizi alakadar etmiyor
    Düşük fiyat her daim daha uygun emekli olmak isteyen arkadaşlar için bulunmaz fırsat doğrusu
    Ytd

Sayfa 224/322 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •