Sayfa 131/454 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3625 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Aslında bu 28 fondan seçilirse çokda kötü bir yatırım olmaz......Yani beklediğimden iyi çıktı..Ama yinede ben BES e girmem..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    İncelediğim veriler bunlar.....Yanlışlar olabilir..Sizde başka bir yerden bence kontrol etmelisiniz.Sadece birikim amaçlıyanlar için olabilirliği var....Sadece bana gelmez....Alinde para tutamayan bes alabilir bence....

3. Benim mesajlar arka sayfaya gitti 1 dakkada...Vay anasını...Hemen damladı ekip...

na hah hah haaaaa !...

…

Asıl mücadele alanımız yapay zeka, bundan adım gibi eminim...Bu akıllı telefonlarla çocuklarımızı ele geçireceğini düşünüyorlar ama yemez...Sen de duygu yok çünkü yavrum benim...İnsan gibi düşünemeyeceksin hiç bir zaman...Bunu kabul et artık...

https://twitter.com/enezozenreal/sta...29035547754496

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Yaw insan bir teşekkür eder...Ne kadar duygusuz bir toplum olduk yaw....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    makro veriler..

[IMG][/IMG]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Artık herkes bu verilere göre seçimini yapmalı....

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yaw insan bir teşekkür eder...Ne kadar duygusuz bir toplum olduk yaw....
    Boşuna uğraşmışsın sv. kardeşim...Fon getirilerinin, değerlemelerinin dinamikliği sebebiyle kendi içerisinde tutarlılığı ve mukayese edilebilir bir özelliği yoktur ...Sadece 2 ay önce ICBCT Altın Fon'un yıllık değer kazancı % 135 idi, şimdilerde % 65...Ve BES'te 6 defa fon değiştirme hakkı denen bir şey var...Altın fonu en üstten satan parayı vurdu...Benim gibi öncesinde satan ise az bir kâra razı oldu...Haliyle herhangi bir fonun herhangi bir vadeye bağlı olarak getirisini analiz etmek havanda su dövmekten farksız bir şey...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by yetkisiz Yazıyı Oku
    Boşuna uğraşmışsın sv. kardeşim...Fon getirilerinin, değerlemelerinin dinamikliği sebebiyle kendi içerisinde tutarlılığı ve mukayese edilebilir bir özelliği yoktur ...Sadece 2 ay önce ICBCT Altın Fon'un yıllık değer kazancı % 135 idi, şimdilerde % 65...Ve BES'te 6 defa fon değiştirme hakkı denen bir şey var...Altın fonu en üstten satan parayı vurdu...Benim gibi öncesinde satan ise az bir kâra razı oldu...Haliyle herhangi bir fonun herhangi bir vadeye bağlı olarak getirisini analiz etmek havanda su dövmekten farksız bir şey...
    hadi ordan sende....senede 6 defa trade etsen nolur etmesen nolur...hikaye bunlar.işte performansları ortada..UV alınacak sağlam hisselerin yanından bile geçememişler.....hadi tak sepeti koluna herkes kendi yoluna .. kah kah...

Sayfa 131/454 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •