Sayfa 254/451 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3607 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1. Bence BES alacağınıza hisse.net YATIRIM FONU forumundaki önerileri takip edip sepet yapın. BES ten daha fazla kazanırsınız. Çok iyi analizler var.

Alıntı Originally Posted by Argus Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum.
    Öncelikle tecrübelerini aktaran, katkısı olanlara teşekkür etmek isterim.

Geçen ay çalıştığım BES şirketinin birikim özeti gelmiş. Baktım para devlet katkısından gelen paranın 4-5 aylık getirisini alıp götürmüş kesinti. Yaşı doldurduğumuzda bile çıkarken %5 stopajdan geçirecekler malum.

Özetle 56 yaşına kadar verdiklerini, hatta daha fazlasını almış olacaklar..
    Sanırım benden bu kadar.

2. Kazanmaktan öte, yeni birleşmeler ile birlikte burnuma kötü kokular getiriyor artık şu BES, sanki iç edilecek gibi düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,165
     Alıntı Originally Posted by Argus Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum.
    Öncelikle tecrübelerini aktaran, katkısı olanlara teşekkür etmek isterim.

Geçen ay çalıştığım BES şirketinin birikim özeti gelmiş. Baktım para devlet katkısından gelen paranın 4-5 aylık getirisini alıp götürmüş kesinti. Yaşı doldurduğumuzda bile çıkarken %5 stopajdan geçirecekler malum.

Özetle 56 yaşına kadar verdiklerini, hatta daha fazlasını almış olacaklar..
    Sanırım benden bu kadar.
    Döviz bazlı fonlarda kalmanızı tavsiye ederim.

4. İş bankası ve iştirakleri ihya etti.
    Kurum: Anadolu hayat emeklilik

5. Herkese merhabalar, Anadolu Hayat Emeklilik kullanıp katkı paylarını iş bankası kredi kartları ile yatıranlar için bir bilgi paylaşmak istiyorum. 2019'da yaptığım ödemelerde şirkete intikal süresi 35 gün olarak uygulanırken yaptığım son ödemelerde bu sürenin 30 güne indirildiğini farkettim ve 5 günlük valör kazancı oluşmuş.

6. Diğer bankalarda nasıl valör işi?

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar, Anadolu Hayat Emeklilik kullanıp katkı paylarını iş bankası kredi kartları ile yatıranlar için bir bilgi paylaşmak istiyorum. 2019'da yaptığım ödemelerde şirkete intikal süresi 35 gün olarak uygulanırken yaptığım son ödemelerde bu sürenin 30 güne indirildiğini farkettim ve 5 günlük valör kazancı oluşmuş.

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Diğer bankalarda nasıl valör işi?
    Diğer bankadan kastınız AHE'ye diğer banka kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde mi ?

8. Evet. İşbankası KK dışındakiler?

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Diğer bankadan kastınız AHE'ye diğer banka kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde mi ?

Sayfa 254/451 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •