Sayfa 293/454 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3625 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hisse fonlar için kritik dönemler. Takip edelim.

#XU100 #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06290036168796

Durum hiç iç açıcı değil. Fincan kulp formasyonu tamamlandı ve bu formasyonun ilerlediği kanalın çok önemli bir destek çizgisi kırıldı.

2. "Her BES şirketi en çok katılımcının iştirak ettiği emeklilik planına BEFAS fonlarını dahil edecek."

Türkçe mealini sorabilir miyim?

Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    "Her BES şirketi en çok katılımcının iştirak ettiği emeklilik planına BEFAS fonlarını dahil edecek."

Türkçe mealini sorabilir miyim?
    sanırım bizim anladığımız anlamda tüm befas fonlarını alamayacağız. Şirketin belirlediği planları seçenler alabilecek. Birkaç güne uygulama netleşir sanırım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Mükemmel bir portföy yönetimi. Tebrik ederim sayın asuGaGuGa üstadım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    sanırım bizim anladığımız anlamda tüm befas fonlarını alamayacağız. Şirketin belirlediği planları seçenler alabilecek. Birkaç güne uygulama netleşir sanırım.
    Allianz internet şubeden baktım , 70-80 tane fon eklenmiş, beğendiğim Anadolu hayattan Bric fonu (iş portföy) ve Fiba emeklilikten FEF fonu (tacirler portföy) eklenmiş.
    Fakat para piyasaları fonları yine yok maalesef. Plan değiştirmek için de belli bir portföy büyüklüğü istiyorlar.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

TRade Shark,

Hem kendi hesabimdan, hem de babamin hesabindan baktim. Fon Dagilimi degistirmeye tikladigimda Allianz fonlari disinda fon goremiyorum.

Planim: Koç Finansal Hizmetler ve İştirakleri Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı Bireysel

Planim uygun olmadigi icin mi acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    TRade Shark,

Hem kendi hesabimdan, hem de babamin hesabindan baktim. Fon Dagilimi degistirmeye tikladigimda Allianz fonlari disinda fon goremiyorum.

Planim: Koç Finansal Hizmetler ve İştirakleri Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı Bireysel

Planim uygun olmadigi icin mi acaba?
    çok ilginç.
    mobilden de İnternet şubeden de kontrol ettim. Evet planla ilgili olduğu kesin
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 293/454 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •