Sayfa 40/453 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 3619 madde; 313 - 320 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1. Tecrube....sabitttttt

2. Guldurme.... 40. Ustu aselsan Alan car batikkkkk

3. Kimbilir ne zamanida gorier...Hepsi batik..o eskidendi biti o...unut

4. para lazim olunca aselsani zarara verir sin..ama bes.den cok an cok zor..bir suru..kesinti vs var...sikiysa cik

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    al bakalm aselsan,ereğli,soda,trkcm, vs.... batacak mısın? veriler ortada arkadaş biraz araştırın ya....1 i bile batsa sonunda en yüksek getiriyi bist şirketleri sağlıyor...temeli sağlam olmak şartı ile....dediğim gibi yine sizbilirsiniz....
    Ben bes e yuksek meblag oduyorum, birikim de epey oldu, 3 ayri bes var, esimin de oyle. Ben hepsini hisse de tutuyorum, bu sene tam patladi. Vay efendim uzun vadeli falanmjs. Ama gecen sene de 40% kazandirmis. Bes bence mantikli, esimle toplam odedigimiz tutar aylik 5000e gelir. Bir tanesini annem uzerinden erken toplu para almak icin actik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
     Alıntı Originally Posted by klasse Yazıyı Oku
    Ben bes e yuksek meblag oduyorum, birikim de epey oldu, 3 ayri bes var, esimin de oyle. Ben hepsini hisse de tutuyorum, bu sene tam patladi. Vay efendim uzun vadeli falanmjs. Ama gecen sene de 40% kazandirmis. Bes bence mantikli, esimle toplam odedigimiz tutar aylik 5000e gelir. Bir tanesini annem uzerinden erken toplu para almak icin actik

Sent from my iPhone using Tapatalk
    http://www.mrmilyoner.com/bireysel-e...s-mantikli-mi/ sende oku istersen..çok ayrıntılı anlatılmış.bence sizin sorununuz kağıt seçiminde? bakın bakalım trkcm,soda,aselsan ereğli yıllıkda ne yapmış? 5 yılda napmış,10 yışlda napmış? BES deki vergi ve kesintileri biliyormusunuz?Ama siz besdeki fondaki hiselere mahkum oluyorsunuz?sizin değiştirme şansınız yok....kağıt üzerinde şu kadar kalırsanız şukadar kazanabilirsiniz gibi iddialarda bulunuyorlar? Allah aşkına BES den emekli olan kişi şu ana kadar gördünüz mü?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
    neyse ben diyeceğimi dedim...BEs şirketlerinin yada bazı insanların goy goyuna geliyorsanız artık sizin sorununuz? BES bazı firmalar ve otoriteler için maliyetsiz kaynak bulma aracıdır.... yinede son kez şu yazıyı okuyun derim.. dolduruşa gelmeyin..yada gelin siz bilirsiniz... http://www.mrmilyoner.com/bireysel-e...s-mantikli-mi/
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Cok zor bu tiplere....laf anlatmak....biz nediyoruz..o ne ornek veriyo..Neisse..

Sayfa 40/453 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •