Sayfa 411/453 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon
Arama sonucu : 3623 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1. Bes e yatıran herkes bu kadar kazanıyorsa bu bes şirketleri niye batmıyor acaba 👀

Bes e yatırdığım tüm paraları çektim artık kendim değerlendireceğim tamamını altın yaptım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Neden böyle bir karar verdiniz ?
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bes e yatırdığım tüm paraları çektim artık kendim değerlendireceğim tamamını altın yaptım

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çıkış ortalama kaç gün sürüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. topu topu 24 bin para birikmişti 32 ay da telefon açtım dedim ki çıkış yaparsam n alirim 16 küsür dedi dalga mı geçiyorsunuz hadi devlet katkısını geçtim topu topu bu kdr mi alacağım yani BES saçmalıktan ibaret sakın ama bulasmayin

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Çıkış ortalama kaç gün sürüyor.

Görmemişim daha doğrusu şimdi gördüm. yaklaşık 5 iş günü sürdü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Neden böyle bir karar verdiniz ?
    Devlet katkısı yutturmacasıyla seni sistemde tutuyorlar. Kendi yatırdığından ne değerlendirebiliyorsan değerlendiriyorsun kendi takip ettiklerim %164 ü bulmuş devlet katkısı kısmı sadece %6 da kalmıştı. Sinirlendim çıktım. Toplamda aldığım para yaklaşık 350.000 tl devlet katkısının neredeyse %40ve getirisi kaldı.
    Kendim değerlendireceğim altın ve sterlin yaptım.

8. BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Devlet katkısı yutturmacasıyla seni sistemde tutuyorlar. Kendi yatırdığından ne değerlendirebiliyorsan değerlendiriyorsun kendi takip ettiklerim %164 ü bulmuş devlet katkısı kısmı sadece %6 da kalmıştı. Sinirlendim çıktım. Toplamda aldığım para yaklaşık 350.000 tl devlet katkısının neredeyse %40ve getirisi kaldı.
    Kendim değerlendireceğim altın ve sterlin yaptım.
    Bende çıkmaya karar verdim. Ondan size danışmıştım. Devlet katkısı beklediğim performansı vermiyor.

Sayfa 411/453 İlkİlk ... 311361401409410411412413421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •