Sayfa 266/454 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 3625 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

https://www.spk.gov.tr/Sayfa/AltSayfa/287

Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevapları ...

2. teşekkürler hocam okuyalım detayları için bakalım

3. otomatik bese katılmak istemiyorum, benzer içerikli parayı değerlendirebileceğim ne önerirsiniz?

Alıntı Originally Posted by antonlar Yazıyı Oku
    otomatik bese katılmak istemiyorum, benzer içerikli parayı değerlendirebileceğim ne önerirsiniz?
    Her hangi bir bankada yatırım hesabı açıp piyasa koşullarına göre TEFAS fonlarını alıp satabilirsin . Yatırım açısından çok güzel alternatifler sunuyor . Mesajla Amerikan borsasının yükseleceğini düşünüyorsan ABD borsa fonunu ya da Avrupa hisse senedi fonunu alabiliyorsun . TEFAS mobil uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim .

5.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Her hangi bir bankada yatırım hesabı açıp piyasa koşullarına göre TEFAS fonlarını alıp satabilirsin . Yatırım açısından çok güzel alternatifler sunuyor . Mesajla Amerikan borsasının yükseleceğini düşünüyorsan ABD borsa fonunu ya da Avrupa hisse senedi fonunu alabiliyorsun . TEFAS mobil uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim .
    çok teşekkürler.. bunun için buradan başla dediğiniz bir kaynak vs var mıdır? hiç bilgim yok çünkü ve min. miktar kaç olmalı sizce?

Alıntı Originally Posted by antonlar Yazıyı Oku
    çok teşekkürler.. bunun için buradan başla dediğiniz bir kaynak vs var mıdır? hiç bilgim yok çünkü ve min. miktar kaç olmalı sizce?
    Rica ederim . Bunun için belli bir tutar yok ! Mesela 3 gün önce Vakıfbank üzerinden 700 TL tutarında Yapı Kredi Portföy Gümüş Serbest Fonu aldım . 70 TL ' lik de alabilirsiniz . TEFAS mobil uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim . Fon detaylarını ve getiri oranlarını ayrıntılı bir şekilde gösteriyor .

7.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Rica ederim . Bunun için belli bir tutar yok ! Mesela 3 gün önce Vakıfbank üzerinden 700 TL tutarında Yapı Kredi Portföy Gümüş Serbest Fonu aldım . 70 TL ' lik de alabilirsiniz . TEFAS mobil uygulamayı indirmenizi tavsiye ederim . Fon detaylarını ve getiri oranlarını ayrıntılı bir şekilde gösteriyor .
    teşekkürler indirip ufaktan başlayayım

8. ''Emeklilik yatırım fonlarının
    Türkiye Elektronik Fon
    Dağıtım Platformu’nda işlem
    görmesi sağlanacak ve böylece
    vatandaşlarımız bireysel
    emeklilik sistemindeki bütün
    fonları alıp satabilecektir''

Ekonomi Reform Takviminde 30.09.2021 tarihine kadar düzenleneceği belirtilmiş. BES için çok olumlu karar.

Sayfa 266/454 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •