Sayfa 191/451 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3607 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    +emekliliği hak edince tamamlayıcı sağlık sigortasını ücretsiz vermesi de bonus (belli bir portföyü aşması halinde)
    bahsettiğiniz tamamlayıcı sigortayı bütün bes şirketleri veriyor mu ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    bahsettiğiniz tamamlayıcı sigortayı bütün bes şirketleri veriyor mu ?
    hayır bildiğim kadarıyla şuan allianzda böyle.
    ilerde bu tarz teşvikler artacak gibime geliyor
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    hayır bildiğim kadarıyla şuan allianzda böyle.
    ilerde bu tarz teşvikler artacak gibime geliyor
    Allianz 'da, bahsettiğiniz bu tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak için olması gereken portföy büyüklüğü ne kadar üstadım ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Allianz 'da, bahsettiğiniz bu tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak için olması gereken portföy büyüklüğü ne kadar üstadım ?
    https://www.allianz.com.tr/tr_TR/uru...antajlari.html

Elbette yüksektir.
    net belirtilmemiş ama en az 25.000 TL bir portföy büyüklüğü ile başlıyor.Detaylar linkte.
    ülkemizde devlet hastanelerinin kalite durumu düşünüldüğünde BES ile entegre tamamlayıcı özel sağlık sigortasının yaygınlaşması gelecek için umut verici bir gelişme.
    Syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. BES ile entegre tamamlayıcı özel sağlık sigortasının yaygınlaşması gelecek için umut verici bir gelişme.
    Kesinlikle katılıyorum ve hükümetin "Şehir Hastaneleri" projesinin bu strateji üzerine kurularak yürütüldüğünü değerlendirmekteyim.

Babamin adina actirdigim hesap su an keyifli yasam paketine dahil. Gelecek ay goz muayinesini Allianz uzerinden yaptiracagiz. Bakalim calisacak mi!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. şirket 85 tl ödüyor 1 senede 1350 tl olmuş bana yararı olur mu ilerde yoksa gereksiz mi

8.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    baya optimize bir senaryo olmuş aklımızda olsun

ama bu uzun yıllar benim dediğim senaryonun geçerli olacağı ve aslında bu işin o kadar da karlı bir tercih olmadı gerçeğini değiştirmiyor.

örneğin ben 35 yaşındayım şirket katkısı olmasa 10 saniye durmam sistemde, birikimi 100k olan biri için sistemde durmak aptallık.

üç dört ay yatıracağın para kafadan kesiliyor zaten.

hazır para varsa sizin senaryo uygulanıp kazanç sağlanabilir.
    Evet aylık minimum yada 3 aylık minimum ile zaman geçirerek hiç fon yönetim ücreti ödememek.
    Son 2-3 sene de maksimum devlet katkısı dan yararlanmak amacım.

Sayfa 191/451 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •