Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
Burada aylar önce "BES karakteristiğine en uygun yatırım aracının Altın fonlar olduğunu, gereksiz risk alınmaması gerektiğini" yazdığım halde borsacı genlerimin etkisiyle yapmış olduğum gereksiz risk almalar sonucunda şunu çok net bir şekilde ifade etmeliyim ki; artık akıllandım ve hisse pozisyonumu az bir kârla kapadığım anda BES portföyümde bir daha asla hisse fon tercihi olmayacak. Belki de bir çok insanı yanlış yönlendirdim kim bilir piyasa piri ayağına. Bu durumda olanlar haklarını helal etsinler.

Ancak şunu bir kez daha tekrar etmeliyim ki BES pozisyonum total tasarruf portföyüm içerisinde (an itibariyle) % 10 seviyesinde bile değil dostlarım. Muhtemelen bu rahatlığın sebebi buydu ve elbetteki bütün bunlardan siz okuyuculara çıkarılacak muazzam dersler vardı. Hisse tarafında yaptığım işlemleri geçen gün bir bahaneyle asmıştım, tek bir günde 19 milyon TL çevirmiş 19K komisyon ödemişim. Sonuç olarak tek bir günde 42.5K kâr etmişim. 75K lık AES aldım diyorum alış ordinosunu foruma asıyorum beni yalancılıkla itham ediyor bazı ahmaklar. Ve bütün bunlardan çok yoruldum. Dün AES fonunun satış talimatını verdim, gelecek olan kârın tamamını Biz bize yeteriz kampanyasına bağışlamayı düşünüyorum bir aksilik olmazsa.

Sonuç olarak benim derdim hiç bir zaman para değildi. Ne yaparsak yapalım var olanı bile harcayamıyoruz hanımla ben. İkimiz de sokağa çıkma yasağı yaşındayız. Bir tane oğlum var o da yurt dışında işi var gücü var hamdolsun. Sene de 1-2 defa bayramda seyranda çocuklarıyla geliyorlar, her gün görüntülü görüşüyoruz vs. Şu an ölsem yaw şunu da yapsaymışım dediğim hiç bir şey yok geride. Allahıma sonsuz şükürler olsun ne istediysem verdi bana.

*

Almış olduğum karar nedeniyle bu yazım bu forumdaki son yazı olacak.

Esenkalın.
Allaha emanet olunuz, Sağlıcakla kalın, sıkıntı yok sizleri takip etmekten memnunuz, hiç bir şekilde sorun yok benim açımdan dert etmeyin kesinlikle...