Sayfa 457/457 İlkİlk ... 357407447455456457
Arama sonucu : 3653 madde; 3,649 - 3,653 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,360
    Neyse saçma saçma imalar üzerine yazdım... meşkul ettiysem sayfayı kusura bakmayın
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Asoıl boş ve gereksiz konuşan sensin... rakama ne gereek var..1 yıl önceki gram fiyatına.. , gram altınla bir karşılaştırda bak.. anladığın yok sus bari.... geçen seneden bu yana ghram altın %118 gitti..senin gibi yönetim ücreti yada sistemden ayrıolırken %5 de stopaj ödemiyor... Hakaret etmeden konuş sen önce.. Al sana grafik... [IMG][/IMG]

grafigin altindaki tarig gizlenmis. Sanirim 29 Marttan itibaren olcum yapmis

https://www.besfongetirileri.com/fon-karti/AMZ

suraya bir kaynak daha birakiyorum. en asagida yili secerseniz, gr altin, borsa dolar vs kiyasini gorebilirsiniz.

2 tane resmi kaynak gosterdim. Tefas ve bu.

Yani mesele veri ve grafik atmassa atılır sıkıntı yok ama tanımadığınız insan hakkında ileri geri konuşma.. Rezil olursun..
    lutfen rezil ediniz beni. Bekliyorum

Asoıl boş ve gereksiz konuşan sensin... rakama ne gereek var..1 yıl önceki gram fiyatına.. , gram altınla bir karşılaştırda bak.. anladığın yok sus bari.... geçen seneden bu yana ghram altın %118 gitti..senin gibi yönetim ücreti yada sistemden ayrıolırken %5 de stopaj ödemiyor... Hakaret etmeden konuş sen önce.. Al sana grafik... [IMG][/IMG]
    29 Mart 2023 den itibaren AMZ fonunun getirisini hesapladim.

https://i.hizliresim.com/etogl3s.PNG

107.43% getirisi olmus. Sayin human01 bu tarihler arasinda kiyas yapmak istiyor sanirim. Bu tarihler arasinda da AMZ altin fonu. gr altindan daha fazla getirmis. HUman01'in grafigindeki 99.41%e gore daha iyi bir getiri.

Varsa istediginiz ozel bir tarih, usenmem o tarihteki fonun fiyaitni bulur hesaplarim sizin icin.

.................. BES de iyi getiri sağlayan enstrümanların bir çoğu normalde de besten çok daha iyi getiri sağlıyor. Örneğin fiziki altın...............

evet rezil ediniz bekliyorum.

Sayfa 457/457 İlkİlk ... 357407447455456457

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •