Sayfa 243/451 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3608 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    hala ciddi ciddi bu hükümetin vergisini düzgün ödeyen vatandaşın hayrına bir şey yapacağını düşünenler var Allah akıl fikir versin.

adamlar her gün bir yerinden vergi uyduruyor ama sana bana para dağıtacaklar, ellerinde para olsa oy satın almak için sağa sola dağıtırlar.

olacak olan şey NEMA benzeri bir süreç merak eden açar okur.
    İlk bireysel emeklilik başladığında katkı payını vergi matrahından düşüyordun. O zaman ki sistem şimdiden çok daha güzeldi. Devlet katkısını direk cebe atıyordun. Canın isterse direk yatırımının üstüne ekliyordun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. 20 Ay, 0.47, 0.06

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    Anadolu Hayat Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, BES'teki güncel durumu değerlendiriyor.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. Hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Bugun altin fonu satis emri verdim. Pazartesi gunku fiyattan satis gerceklesecek. Onun yerine tahvil ve vadeli TL agirlikli bir fona gecis yaptim. Birikimimi bir sure burada park etmek istiyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Bugun altin fonu satis emri verdim. Pazartesi gunku fiyattan satis gerceklesecek. Onun yerine tahvil ve vadeli TL agirlikli bir fona gecis yaptim. Birikimimi bir sure burada park etmek istiyorum.
    doğru hamle.
    bende de %50 ALR %50 Altın (AMZ) var. Ama sadece altını satmak istediğimde yüzdesel olarak diğer fonda etkileniyor. Operasyonel büyük eksiklik. Tek fona yatırım yapmak daha mantıklı duruyor. Aylık otomatik alımda ise AEN fonuna talimatlı.
    Son düzenleme : Trade Shark; 06-08-2020 saat: 16:31.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    doğru hamle.
    bende de %50 ALR %50 Altın (AMZ) var. Ama sadece altını satmak istediğimde yüzdesel olarak diğer fonda etkileniyor. Operasyonel büyük eksiklik. Tek fona yatırım yapmak daha mantıklı duruyor. Aylık otomatik alımda ise AEN fonuna talimatlı.
    Ayni pencereden bakiyoruz . AEN'e gectim full. Ortalik biraz durulsun hem de biraz dinlensin, tatil yapsin. Cok yorduk bu yil

8. 80, 0.61788, 0.27921, son 2 yil kendim yonetmeye basladim fonlari. valla size bravo

Sayfa 243/451 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •