Sayfa 427/453 İlkİlk ... 327377417425426427428429437 ... SonSon
Arama sonucu : 3624 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    AVR, BEFAS üzerinden alım satıma açık mı?
    tanımında "yabancı" kelimesi geçen fonlar sadece ilgili bes şirketinde hesabınız varsa alınabiliyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Selam,

Allianz'da BES hesabi olanlara bir sorum var. Online islemlere giris yapinca bazi sekmeler var:

Sozlesme Detay, Birikim Detay, Fon Dagilimi, Odemelerim, Risk Anketi.

Daha once burada "Taleplerim" isminde bir sekme vardi diye hatirliyorum. Sorma nedenim, 4 Eylul'de babam adina acmis oldugum hesabi, emekli edip kapatacagim. Taleplerim sekmesinden emeklilik basvurusu yapmayi planliyordum. Bu imkan elimden alinmis gorunuyor.

Rica etsem, allianz da hesabi olanlar giris yapip, bu sekme var mi yok mu bakabilir mi?

Tesekkurler

3.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Selam,

Allianz'da BES hesabi olanlara bir sorum var. Online islemlere giris yapinca bazi sekmeler var:

Sozlesme Detay, Birikim Detay, Fon Dagilimi, Odemelerim, Risk Anketi.

Daha once burada "Taleplerim" isminde bir sekme vardi diye hatirliyorum. Sorma nedenim, 4 Eylul'de babam adina acmis oldugum hesabi, emekli edip kapatacagim. Taleplerim sekmesinden emeklilik basvurusu yapmayi planliyordum. Bu imkan elimden alinmis gorunuyor.

Rica etsem, allianz da hesabi olanlar giris yapip, bu sekme var mi yok mu bakabilir mi?

Tesekkurler
    Girip baktım bende de yok.

Koduna baktım o sekmeyi bilerek kaldırmışlar.

[DGDCM-2823] Request tab closed as DCM requested

Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Girip baktım bende de yok.

Koduna baktım o sekmeyi bilerek kaldırmışlar.

[DGDCM-2823] Request tab closed as DCM requested
    Cok tesekkurler yanit icin. Babam biraz rahatsiz oldugu icin, subeye vs gitmesi zok zor. Umarim online olabilecek sekilde bir yolunu bulabilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by asuGaGuGa Yazıyı Oku
    Cok tesekkurler yanit icin. Babam biraz rahatsiz oldugu icin, subeye vs gitmesi zok zor. Umarim online olabilecek sekilde bir yolunu bulabilirim.
    Geçmiş olsun. İnşallah online şubeden çözebilirsiniz.

Allianz'da isler iyi gitmiyor sanirim. Calisirken dinledigim bir radyoda, surekli reklamlari donuyor. Simdi yeni kampanya baslatmislar, her 5K odeme yapana cekilis hakki veriyorlar. Hediye kazanacaklar vs.

pazar kaybini onlemek icin, bu taleplerim sekmesini kaldirmis olabilirler. Insanlaroradan kolayca, ayrilma taleplerini iletebiliyorlardi. Onlemek istiyorlar sanirim.

7. Selam arkadaşlar,

Türkiye borsası 3 dolara geldi. Son dönemlerde BES fon dağılı konusunda görüşleriniz nelerdir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Selam arkadaşlar,

Türkiye borsası 3 dolara geldi. Son dönemlerde BES fon dağılı konusunda görüşleriniz nelerdir?

3 doların üstü olabilir mi? İhracat ve İthalat toplamı dolar bazında ne kadar artıyorsa ona göre bakmak lazım. Eğer toplam GDP büyümesi varsa dolar bazında artar, yoksa düşer.

Dolar bazında şuna bakmak lazım. Türkiye şirketleri %10 ile minimum dolar borcu bulabiliyor. Bu da demek ki Kârhanesi dolar bazında %10 üstünde +%5 giderleri olanlar dolar bazında kar edecek. Yani bir Türk şirketi dolar bazında en az %15 net kar ediyorsa reel büyüyor olacak, yoksa reelde küçülüyor olacak.

Sayfa 427/453 İlkİlk ... 327377417425426427428429437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •