Sayfa 244/452 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 3610 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    157, 3,7 0,7

Belli bir süre umursamadım. Zira para küçük miktardaydı. Paranın boyutu büyüyünce yabancı para cinsinden yatırıma geçtim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Getiri oranı çok iyi. Hangi fonda ve hangi sürede bu kadar getiri oldu, merak ettim doğrusu?

2.  Alıntı Originally Posted by butlan Yazıyı Oku
    Getiri oranı çok iyi. Hangi fonda ve hangi sürede bu kadar getiri oldu, merak ettim doğrusu?

Sanki bir yerde yanlislik var gibime geldi, 10 bin yatirmis 37 bin getiri saglamis eger yanlislik yoksa bizde bilelim bu fonlari ve yatirimimizi o sekilde degerlendirelim.

BES ( Bireysel Emeklilik Sistemi )

Alıntı Originally Posted by butlan Yazıyı Oku

Gelirim TL olduğu için emeklilik fonlarımı hep döviz cinsinden değerlendirdim. önce yurtdışı borsalar ve eurobond fonu, sonra eurobond ve altın fonu en son sadece altın fonuna geçtim.

O egeli ben değilim

7 sene 8 aydan beri Vakıf Emeklilik müşterisiyim. Fonların getiri oranı : % 156
    Sizce getiri oranı iyi mi ? Teşekkür ederim.

5. X ay
    Anapara Getiri/Anapara=Y
    Devlet Katkısı Getiri/Devlet katkısı=Z

Anadolu Hayat, Mobil Uygulamada bunu nasıl bulurum veya hesaplarım, yardımcı olabilecek var mı?

Denedim yapamadım, içime dert oldu ☹️

6.  Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    X ay
    Anapara Getiri/Anapara=Y
    Devlet Katkısı Getiri/Devlet katkısı=Z

Anadolu Hayat, Mobil Uygulamada bunu nasıl bulurum veya hesaplarım, yardımcı olabilecek var mı?

Denedim yapamadım, içime dert oldu ☹ï¸
    Plan getirisi bölümüne bakar mısınız?

7.  Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    7 sene 8 aydan beri Vakıf Emeklilik müşterisiyim. Fonların getiri oranı : % 156
    Sizce getiri oranı iyi mi ? Teşekkür ederim.
    Çok güzel hatta muhteşem, 6-8 ayda %156 getiriyi hangi fondan elde ettiniz öğrenebilirmiyiz?
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    Çok güzel hatta muhteşem, 6-8 ayda %156 getiriyi hangi fondan elde ettiniz öğrenebilirmiyiz?
    7 sene 8 ay içindeki getiri oranıdır . Genelde ağırlıklı olarak Altın fonlarında ve likit fonunda pozisyon almayı tercih ettim . Borsa fonlarında pozisyon almayı çok isterim hem de dibine kadar . Endeks 50 000 - 60 000 arası olursa full hisse fonda pozisyon almayı düşünüyorum . Sağlıcakla kalınız .

Sayfa 244/452 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •