Sayfa 110/178 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 873 - 880 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1. Cuma ve bu günü alan satanı paylaşırmısız?

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Panda Ayhan DOGUB ye ilişkin sabit tweet i silmiş. Hayırdır DOGUB den vazmı caydı???

3. Panda Ayhan ın istihbaratı Şubat ayı için malesef doğru çıkmadı. Tabi bu durum özelleştirmenin olacağı gerçeğini değiştirmez. İki ay önce ya da sonra farketmez. Beklenti değişmedi. Kendisi de bu minvalde yorum yapmış. Sonuçta eksi puan, öngörüsü
    doğru çıkmadı. Herkes farklı şeyler yazıyor. Pandaya ilişkin Kesin bir kanaat oluşmadı. Biraz daha beklemek gerek.
    "kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

4. pandayı zorlaya zorlaya ağzından laf aldık ortada bişey yok özellwştirme işi olduğunda zaten 2.5 üzeri atması normal bu da diyecek ki bem dwmiştim falan filan

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aynen. Görünen köy kılavuz istemez. Tek fark ya da avantaj söylediği tarihin doğru çıkması olurdu. Özelleştirme olduğunda artacağı zaten belli.

6. Panda Ayhan önceden girdiği kağıtlarda füze olurdu az çok çorba parası çıkardı ama şimdi eskisi gibi değil belliki ya parası yok yada bir hisseden çıkamıyor şimdi Galib ağa favori.

7. 1.68 den aldım.Umarım çok beklemem.İhale açılırsa 2 nin üsünü görür bence ama ne zaman.Eski ihale süreçlerini hatırlamıyorum.Yani açıkladıkdan sonra ne kadar süre sonra ihale aşamasına geldi hatırlamıyorum.

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/178 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •