Sayfa 3/178 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1. En son özelleştirme döneminde bile en yüksek 2,8 milyon işlem olmuştu. Şimdi ise bir iki kademe arasında milyonlarca işlem oluyor. Hatta 0,90 lı seviyelerde bir ara 7milyon küsur işlem olmuştu! Demek ki el değiştiriyor. Kağıdın geçmişini bilen zaten yaklaşmıyor. Bu kadar durgun, uyku halindeyken de kimse yanaşmıyor. Canlanma olmazsa kimsenin ilgisini çekmez. Özelleştirmeye olan kötü algı nasıl değişir onu bilemiyorum. Kısacası atraksiyon gerek.
    Kesinlikle yatırım tavsiye değildir.

Sent from my Venus_V3_5570 using hisse.net mobile app

İyice yataya gömüldü , vakıf fonu çalışacak kurumlar arası yazışmalar falan burda ekmek zor görünüyor

3. el değiştirmeye devam . birileri toplamaya devam ediyor. bakalım filmin sonu nasıl olacak
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

4. Şu ana kadar, Tera da işe yaramadı...

5. KAP: DOGUB [ ] DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/588186 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a69d01185342b

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a69d0119a342c

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a69d011ab342d

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi Şirketimiz 2016 yılına ait 42. Olağan Genel Kurul toplantısının18.04.2017 Salı Günü Saat:11:00 yapılacaktır.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 20.02.2017
    Genel Kurul Tarihi 18.04.2017
    Genel Kurul Saati 11:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 17.04.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir ERZİNCAN
    İlçe ERZİNCAN MERKEZ
    Adres Meva Oteli Toplantı Salonu Halitpaşa Caddesi Belediye Banası Karşısı No:1 Erzincan
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığının seçimi.
    2 - Genel Kurul Zaptının imzalanması hususunda Divan Başkanlığı'na yetki verilmesi.
    3 - 2016 yılı Faaliyet Raporu, Kurumsal Yönetim İlkeleri Raporu, ve Bağımsız Dış Denetim Raporunun okunması ve müzakeresi.
    4 - 2016 yılı Bilanço Kar ve Zarar Hesaplarının okunması müzakeresi ve onaylanması.
    5 - 2016 yılına ilişkin yayınlanan Faaliyet Raporunun Kurumsal Yönetim İlkeleri konusunun ortakların bilgisine sunulması.
    6 - Yönetim Kurulu Üyesi Sn Fatih KAYA'nın istifasıyla boşalan yönetim kurulu üyeliğine 18.10.2016 tarihinde atanan Sn. Abdulkadir POLAT'ın ve Sn Abdulkadir POLAT'ın istifasıyla boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine 20.01.2017 atanan Sn. Ömer Faruk ÖZKAN'ın yönetim kurulu üyeliklerinin onaylanması.
    7 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2016 yılı faaliyetlerinden dolayı ayrı, ayrı ibra edilmesi.
    8 - 2016 yılına ait karın kullanım şeklinin, dağıtılacak kar ve kazanç payları oranlarının belirlenmesi.
    9 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ücretleri ile huzur hakkının belirlenmesi.
    10 - 2 (iki) adedi bağımsız olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi.
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu ve Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu düzenlemeleri çerçevesinde, Yönetim Kurulu tarafından 2017 faaliyet yılı için seçilen Ulusal Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. bağımsız denetim firmasının müzakereye sunulması
    12 - Şirket ortaklarının 3. Kişiler lehine vermiş oldukları teminat, Rehin, İpotek ve elde etmiş oldukları gelir veya menfaat hususunda bilgilendirilmesi.
    13 - Kurumsal Yönetim ilkeleri gereğince Yönetim Kurulu üyeleri ve üst düzey yöneticiler için "üret politikası" ve politika kapsamında yapılan ödemeler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi.
    14 - Şirketin 2016 yılı içinde yaptığı bağışlar hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi ve 2017 yılında yapılacak bağışlar için üst sınır belirlenmesi.
    15 - Dilek ve temenniler
    16 - Kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 2016 12 Faaliyet Raporu.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2 Genel kurul çağrı ilanı 2016.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    EK: 3 VEKALATNAME 2016.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizn 2016 yılına ait 42. Olağan Genel Kurul toplantısının 18.04.2017 Salı günü saat 11:00'de Meva Oteli toplantı salonunda Halitpaşa Cad. Belediye Banası Karşısı No:1 Erzincan adresinde toplanılmasına karar verilmiştir.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

6. Genel kurul kararı dan sonra, hafif bir canlanma var gibi. Devamı gelirse, dikkat çekebilir.
    Hadi hayırlısı
    "Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. "

Bugunku islem net kademe alisi olarak gerceklesti , kendi yazip almadi gibi duruyor , pastayi gorursek daha iyi olur , pozisyon almaya baslanabilir sanirim

8. Tavan olduğu zaman bile bu kadar işlem hacmi olmamıştı. Hatta yarısı bile.!

Sayfa 3/178 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •