Sayfa 55/178 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 433 - 440 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1. Hissede ve forumda yine derin bir sessizlik hakim. Bazen de ansızın hiç bir sebep yokken forum canlanıyor. Ne düşünelim bilemedim.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Özelleştirme öncesi derin bir sessizlik hakim.Hayırdır inşallah...

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tmsf deki sirketlerin hepsi ikiye katladi sira bunada gelir ins

4. Evet, Borsanın rekorlar kırdığı bu dönemde, kayyumlara, TMFS ye devredilen firmalar kat ve kat artarken, DOGUB 2,40 dan çakıldı ve şu an buralarda gel gel yapıyor. Çok geride kaldı.

5. Patlamak icin bi kivilcim bekliyor sanki

6. Herkesi iyice bezdirdi. Bu arada da Çoğumuz başka hisselerde pozisyon aldık diye düşünüyorum. Şimdi dogub ye geri dönmek istense bile çok zor. Çünkü elinde nakit yoksa pozisyon uygun olmayabiliyor. Açıkçası dogub bakan beyden gelen güzel haberin karşılığını veremedi. Belki eskiler takip ediyor. Oransal olarak çok düşük kaldı. Geçen sene ki 2,40 a gelse bile bence çok aşağıda kaldı. Patlar mı, patlatırlar mı bilemedim. Bu spek ya da speklerlerle çok zor görünüyor.
    "Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

7. Gedik ufak ufak pozisyon açıyor, hacim düşük, grafik güzel, tam bir sıkışma vakası, kısa vadede bir atak bekliyorum...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gelecek haberlere göre herşey olabilir bekleyip göreceğiz. Herkese bol kazançlar ytd

Sayfa 55/178 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •