Sayfa 6/178 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 41 - 48 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1. bir babayiğit buna talip mi acaba..!? ayni işi yapan şirketler sürekli karda! devlete ait olan,beceriksizlik yüzünden bu halde ise ya önünü açın satın yada değerli işlere imza atın.

2. Devlet firmanın önünü açacak, değerini artıracak bazı projelerde dogub yi kullansa, talibi artar. Toki.. vs. dünya kadar inşaat yapılıyor. Devlet dogub yi kullanabilir. Parlatıp, cilalayjp sonra özelleştirmeye çıksa sonuç alınabilir. Malesef devlet salmış çayıra...

Sent from my Venus_V3_5570 using hisse.net mobile app

3. gecenin bu saatinde bu kadar ky. sanırım kokusu yayılmaya başladı. ytd.

4. 50_100bin le tavan yapan hisseye ne oldu böyle? Bu kadar işlem gerçek mi yoksa bir cepten diğerine mi? Günlükçüleri perişan etmek için bu kadar işleme gerek var mı anlamadım. Ya da bilmediğimiz başka şeyler mi var?

5. malesef 1.24 lerden vermedim 1.14 lerden verdim. hazımsız kağıt. iyi haber geldi diye umutlandık. spek haberi ky yı dövmek için kullandı. aşağı düşerse takipteyim. çok gıcık ve acımasız bir speği var. her zaman dogubta spek kazanıyor ben bunu anladım. kalan arkadaşlara bol kazançlar. ytd.

6. Günlükçüler döküldü sanırım. Bu kadar işlem 5-10 kademeiçin değildir herhalde. Bu arada ilgiyi çekmek için biraz canlanması yetti. Bekleyip göreceğiz.

7. Yavaş yavaş Dikkat çekmeye başladı.

8. atlayana her kademeden malı verdi sindire sindire vura getirdi hacim/kapanış beni hiç açmadı bakalım yarın nelerbekliyor bu rüzgarlı gemiyi

Sayfa 6/178 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •