Sayfa 7/178 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 49 - 56 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Bluelife Yazıyı Oku
    Nerde curuk elma burda masallah , fakat bu hisse digerlerinden farkli ,

Net alis devam.ediyor , ilk defa bu sekilde hareket ediyor , onune koyulani aliyor adam
    Hocam bu hissede ne beklenti var ...sadece özelleşttirme mi?

2. Bakalım canlanma devam edecek mi? Bu hisse kısa vadeli düşüneni süründürür. Uzun vadeli düşünenide sabır taşına çevirir, mezara sokar. Arada bir denk gelirsen ihya eder. Spek ne isterse o olur. Geçmişini bilen hiç kimsenin büyük alım yapacağını sanmıyorum. Belki istikrar, güven oluşursa o zaman akın akın gelen olur.
    "Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. "

Sent from my Venus_V3_5570 using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Hocam bu hissede ne beklenti var ...sadece özelleşttirme mi?
    Benim fikrim diye paylaşayım öncelikle,
    Daha öncede yazdım Erzincan fabrikanın durumu iyi değil, isteyen Erzincan a gider sorar bakar. Genel giderleri 3 aylık 300.000 TL ( Mart bütçeye bak 300.000 tl yukarı aşağı yine zarar edecek ) devlet de olan kısım dışında halka arz ve Erzincan esnafına sattıkları hisseleri soran yok. Bu kağıt ile beklenti malesef sadece Özelleştirme , eğer bu kağıt özelde olsaydı şimdi tahta kapanmıştı, çünkü satış yapamıyorlar çok düşük ciroları var. Daha önce özelleştirmeye çıktı alan olmadı, çünkü aldıktan sonra yeni ürün ve pazarlara açılması lazım. Lokasyon çok iyi değil etrafında pazarı yok, başka yere üretim yapsa nakliye den gol yer.
    Diğer beklenti Tera çıkar spekülatif zıplatır indirir , devlet elinde olması paranın garanti olmasını sağlıyor sadece ,
    Paramızı zor kazanıyoruz, erzincan da akrabası tanıdığı olan sorsun durumunu ondan sonra yatırım yapın derim.
    Ben bu kağıt da %4-5 bulur çıkarım yukarıdan asla girmem, yukarıyı beklemem , oda devletin elinde olduğu için yoksa hiç uğramam.
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

4. Günlükçüleri kısmen döktü. İstikrar yakalarsa, sayımız artabilir.

5. 1.13 den daldık yeni zirvesini deneyecek gibi görünüyor

6. Yine klasik dogub hareketleri
    Tera da etkili olamadı anlaşılan
    Asansör gibi, istikrar yok...

7. Adam 900k lot alışı gösteriyor burayı kırmaz dedikçe veriyor . Sabahtan beri 1.16 ya 260k alış koyuyordu . Sile sile emirleri buraya getirdi . Borsanın coştugu gün yüzde 5 zarar yazdık..

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

8. Oluşan pozitif hava gitti gibi

Sayfa 7/178 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •