Sayfa 9/178 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1422 madde; 65 - 72 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    0.98- 1.00 aralığından tekrar toplar tekrar ky nın kucağına verir. bu spek sinekten yağ çıkarır . yıllardır hiç aklım ermedi bunu işlemlerine. ytd
    bu kadar dar alanda eğer yağ çıkarabildiyse helal olsun , valla şapka çıkarıyorum , 120 lerden atlayana da anlam veremiyorum malesef, demek iyi alıcı çıkıyor oradan ki adama yetiyor.
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

90 lar calismaya baslar haftaya , ogle ne kadar rakamlarla tpik oyunlarina devam etti , son son bulduguna verdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Yeni server e geçildikten sonra itibar verme oranlarda yok denecek kadar düştü... sanki herkes birbirine düşman oldu...
    İyi geceler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Sayfanın en altında full site tıklandığında itibar menüsü, forumda açık olanlar görülebiliyor...
    Tekrar mobil menüsüne geçmek için yine sayfanın en aşağısında sol tarafta senet yazan yer tıklanır ardından mobil mavi tıklanması yeterli oluyor... kalın sağlıcakla...

5. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

6. Nadasa terketti spek bizi ...

7. Spek eskiden nasılsa yine aynı. İnsan düşünüyor, öyleyse Tera etkisiz eleman, hiç bir faydası yok. Yine spek istediği gibi cirit atıyor.

Sent from my Venus_V3_5570 using hisse.net mobile app

8. Zarar açıklayan, yaptığı işi beceremeyen bir şirket olarak benim bu hisseyi almamda ki tek beklentim olur da özelleştirilip iyi hale gelebileceği. 3-5 aldım attım kenara, ne çıkarsa bahtımıza

Sayfa 9/178 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •