Special Days Image
Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178
Arama sonucu : 1422 madde; 1,417 - 1,422 arası.

Konu: DOGUB - Doğusan Boru Sanayi

Kurban bayramı erken kutlanmaya başlamış 11.50-60 arası soluklanması uygun olabilir..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Almaya devam bundan. Biraz erken başlamışım

Bakalım kaçtan satacam!

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    DOGUB hissesini 20 üstünde paylaşıp, alın diyen Kim varsa engelleyin. Patron ve Tahtacı ile anlaşması vardır 👌 .

Bana demiyon di mi mehmet hocam?!

4. Bu hisseyle iyi anılarım vardı 90'lardan kalma. Bu sefer güldürmedi. Ortalama biraz yukarıda kaldı neyse ki portföydeki ağırlığı düşük. Zararı minimize etmek mümkün olacak gibi..

Uzun süredir böyle taban yememiştim. En son mmc diye bir hissede tongaya düşmüştüm, 2014 yazıydı galiba feleğim şaşmıştı.. Portföyün küçük kısmıydı gene ama sağlam balya bırakmıştım. Onda bastıkça basmışlardı.

5. Uzun zamandır kimsenin uğramadığı bir hisse.3 aydır yatay bantta kalmış.Dün bi 14,70 TL gösterip endekse gelen satışla tekrar 13,60 TL seviyelerine gerilemiş.

Hisse ile ilgilenen arkadaşlar hissenin özelleştirme ile ilgili en son ne zaman ihaleye çıktığıni bileniniz varmı?

6. 13,00 TL ile başlayalım .Jeopolitik riskleri hesaba katarak kademeli bi şekilde ilerlemeyi planlıyorum.

Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •