Sayfa 115/408 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 913 - 920 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Guzel islem hacmi yapti. Umarim donus baslamistir.

2. Pazartesi THY haberleri gelir birde şirket tarafından geri alım kararının başladığı haberi gelirse...Hisse uçar gider...Avrupa 41.50 Euro ile rekor yüzde 8.5 pirim yaptı..Pazartesi çok güzel bir baslangıç bu...Ytd dir..

3. Bu artış ve hacmin birde takasını yapıştırana şimdiden teşekkür ederim.

4. Çok guzel bir gündü. İnşaallah devamı gelir ortaklar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    Bu artış ve hacmin birde takasını yapıştırana şimdiden teşekkür ederim.
    Tesekkuru alirim

Bol kazanclar.

Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Pazartesi THY haberleri gelir birde şirket tarafından geri alım kararının başladığı haberi gelirse...Hisse uçar gider...Avrupa 41.50 Euro ile rekor yüzde 8.5 pirim yaptı..Pazartesi çok güzel bir baslangıç bu...Ytd dir..
    Son 50 sayfayi okuma imkanim oldu, hic dusmeyen performansiniza hayran oldum. Ama umarim sizi dinleyerek ve o enerjinizden etkilenerek hisseye giren olmamistir. Acikcasi nicin bu kadar atesli bir destekleyici oldugunuzu da anlamadim ??? Hisseye yatirim yapmak onunla evlenmenizi gerektirmez ki, hatta 40-50 yillik evlilikler de bitiyor eger gerekiyorsa.

Neyse, bu saatten sonra kayiplarinizin bir kismini geri alabileceginizi umuyorum. Ama lutfen dikkatli olun; bugun burada yarin bir baska hissede ummadiginiz bir sonucla karsilasabilirsiniz. Biraz da diger hissedarlari okumak ve anlamak gerekir.

Bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Son 50 sayfayi okuma imkanim oldu, hic dusmeyen performansiniza hayran oldum. Ama umarim sizi dinleyerek ve o enerjinizden etkilenerek hisseye giren olmamistir. Acikcasi nicin bu kadar atesli bir destekleyici oldugunuzu da anlamadim ??? Hisseye yatirim yapmak onunla evlenmenizi gerektirmez ki, hatta 40-50 yillik evlilikler de bitiyor eger gerekiyorsa.

Neyse, bu saatten sonra kayiplarinizin bir kismini geri alabileceginizi umuyorum. Ama lutfen dikkatli olun; bugun burada yarin bir baska hissede ummadiginiz bir sonucla karsilasabilirsiniz. Biraz da diger hissedarlari okumak ve anlamak gerekir.

Bol kazanclar
    Sayın Eva, Bu forumlarda genellikle bep yapılan algı yı degiştirerek kişi üzerinde etkileme yaparak hisse için dikkatleri üzerine çekerler.Herkesin beklentisi farklı olur.Haspel kadar 270 lerde hisseden çıkmış olan biri doğal olarak daha çok düşecek, işte 120 lere kadar düşecek diye hisseyi o kadar karamsarla bakar ki düştükçe zevkten dört köşe olur' nasılsa nakittedir.Ama bizim için durum farklı bizim gibiler de ( hissenin altında kalmayan hemen hemen yok gibi çok büyüm aracı kurumlar dahil ) ana bizim için durum öyle değil reçete acı bizim için...bilmem anlatabildim mi!!!!!
    SAĞLICAKLA KAL....

8. Kalanlara bol kazançlar....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 115/408 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •