Sayfa 12/408 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 89 - 96 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. alıcılar yükselişte
    3350 lot satışta
    alıcılar 2715 lot

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267
     Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    230,60 satıştayız
    madem gidecek yukarıya niye satıyorsunuz. 10 lot vardı 230.60 aldım . ne olacak şimdi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267
    şimdi 10 lot daha 230.60 a satış koydular. dalgamı geçiyorsun .

4.  Alıntı Originally Posted by EKOSEL Yazıyı Oku
    son kalesi 228 lerdi 228.90 gördü bugün. inşallah buradan döner. indekatörler dip yaptı artık. bir ekşın gelebilir. genel kurulu ne zaman yapacak acaba bilen varmı?

Selamlar ,
    Ben de aynı fikirdeyim yani en azından öyle olmasını umut ediyorum , bana göre de RSİ dip yapmış , macd ta ise aşağı barların derinliği düşüyor , ancak en üst gösterse de alıcıların güçlülüğünü gösterir bir durum göremedim .
    Belki ma cross ta da kırmızı sağa doğru bir kıvrım oluşturursa tamam oldu diyeceğim ama şimdilik diyemiyorum ,
    Hayırlısı ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. investing sitesi 5 dakikalıkta güçlü al verdi hadi hayırlısı bakalım 58 euro direncimizden 60 euro desteğe atabilecekmiyiz bugün tahminim 59.260 euro kapatır avusturya bugün

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267
    231.30 kadar cizdiler

7.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    piyasa değeri 330 milyon
    kar 90 milyon şirket kendini 3,5 yılda amorti ediyor piyasa değeri 0,63 yani 1 tl olacak yerde 60 kuruştan yüzde 40 ucuzdan işlem görüyor bu hisseyi kötülemek biraz ilginç durum olur diye düşünüyorum... bence bu kadar olumsuz değil yazdıklarınız abartı olmuş
    ha düşermi çıkarmı derseniz ona birşey diyemem onu beraber göreceğiz yanlız
    bu arada 340 tl olan zirvemiz euronun yükselmesinde 430 tl zirve sayılır bundan sonrasına bakacağız zirvenin yarısındayız
    Piyasa değeri 330 milyon ama hisse fiyatı 200 lerde ,, Egeenin piyasa değeri 844 milyon fiyatı 268 tl ,dir,, verdiğiniz rakama göre Egeen 500 olması gerekli ,, işler bu şekilde gitmez... yanlış değerleme ,,

hele hele 340 zirve - 430 bunlar şu an DOCO için imkansız rakamlardır ,,, üstelik Doconun bu sene kriz senesinde iken ,,, şirkette karlar düştü ,,, işçi çıkardılar ,, Thy ikram çeşitleri azaldı ,,, uçaklar iniş kalkışları dip oldu nerdeyse ,,,
    Türkiyede Turizm ve Turist sayısı içler acısı haldeyken ,,, nasıl kar edicek Doco ?

hisseyi bi şekilde yukarı kaldırmaya çabalıyorsunuzda ,,,oltaya takılan olursa o insanların vebalini alırsınız ,,,, siz kendiniz alın dilediğiniz kadar , serbestsiniz ,, ama elinde üç beş kuruş zar zor biriktirmiş kişilerin cebi ile oynamayın ,,,

az önce sn.Ekosel 10 lot 230.60 aldım diyor ,,, hisse 3 gün sonra 210 olursa 200 tl zarar bu vebal olur ,, demi ,,

8.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Piyasa değeri 330 milyon ama hisse fiyatı 200 lerde ,, Egeenin piyasa değeri 844 milyon fiyatı 268 tl ,dir,, verdiğiniz rakama göre Egeen 500 olması gerekli ,, işler bu şekilde gitmez... yanlış değerleme ,,

hele hele 340 zirve - 430 bunlar şu an için imkansız rakamlardır ,,, üstelik Doconun kriz senesinde iken ,,, şirkette karlar düştü ,,, işçi çıkardılar ,, Thy ikram çeşitleri azaldı ,,, uçaklar iniş kalkışları dip oldu nerdeyse ,,,
    Türkiyede Turizm ve Turist sayısı içler acısı haldeyken ,,, nasıl kar edicek Doco ?

hisseyi bi şekilde yukarı kaldırmaya çabalıyorsunuzda ,,,oltaya takılan olursa o insanların vebalini alırsınız ,,,, siz kendiniz alın dilediğiniz kadar , serbestsiniz ,, ama elinde üç beş kuruş zar zor biriktirmiş kişilerin cebi ile oynamayın ,,,
    siz hisse sahibimisiniz sahibi iseniz neden inanmıyorsanız satıp gitmiyorsunuz..neden düşşün diye mücadele ediyorsunuz ?? paranız değer kaybedince mutlumu oluyorsunuz yoksa !! bu arada piyasa değeri ve egeen örneklemesi yanlış bu fiyat işler sermayeye bakar ...aldığı hisseyi düşşün diye bekleyen yatırımcı örneği ilginç anlayan anladı neyse

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/408 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •