Sayfa 186/408 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Böyle giderse geldiği yere gidecek gibi her gün taban yatırımcılar mahvetti ya . İnşallah çabuk toparlanır .

THYAO ve DOCO'da KORONA KIYIMI:

700 ÇALIŞAN ATILDI

https://t.co/HT6Q2VrCib
    #thyyao #DOCO https://t.co/ED9I4a0kUW
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Bu günde taban boşu yok hiç bir hisse bu kadar yapmadı bunun toparlaması iki yıl sürer inşallah daha aşağılara gelmez. Gerçi her yerde işçi kıyımı var bunlar biraz abartılar sanki .

Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Bu günde taban boşu yok hiç bir hisse bu kadar yapmadı bunun toparlaması iki yıl sürer inşallah daha aşağılara gelmez. Gerçi her yerde işçi kıyımı var bunlar biraz abartılar sanki .
    Yabancı satmış yerli toplamış yine durum kötü
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Bu kişiler ücretsiz izinle mi çıkarılıyor yoksa sözleşmeleri fesih mi ..ben tazminat ödeyeceklerini düşünmüyorum.. Sanki zorunlu ücretsiz izin gibi..
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Arkadaşlar eski bir doco çalışanıyim. Cuma günü çıkarılanlar dan bir arkadaşımı aradım. 700 kişi çıkarılmış toplam 2000 kişi çıkarılacak dedi. Bilginize.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bildiğim kadarıyla zorunlu ücretsiz izne çıkarma yetkileri yok. Ücretsiz izin teklif kabul edilmediği taktirde işten çıkarma hakkına sahip oluyorlar ve bunu yapıyorlar. Yani işten tüm haklarını hesaplarına yatırarak çıkarıyorlar. Diye biliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Bu kişiler ücretsiz izinle mi çıkarılıyor yoksa sözleşmeleri fesih mi ..ben tazminat ödeyeceklerini düşünmüyorum.. Sanki zorunlu ücretsiz izin gibi..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayir. Tazminatları ve tüm hakları ödeniyor. Komple işten cikariliyor. Dün konuştuğum arkadaşım 8 yıldır çalışıyordu. Net 60 bin gayme tazminat almış.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. İnşallah geri dönüş başlar bu oyun olmasın işlem hacmi bayağı yüksek.

Sayfa 186/408 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •