Sayfa 195/408 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Naymis açıklamalarınız için teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Naymis açıklamalarınız için teşekkürler.
    Rica ederim

3. Arkadaşlar geçmiş sayfaları okudum. Maliyeti yuksek arkadaşlar inşallah zararını en kısa sürede çıkarır. 259 maliyetle araniza katıldım, inşallah şans getirir. Anlam veremediğim olay şu, hisse fazlasıyla toplu, dolaşımdaki oran çok az, hal boyleyken bu fiyatlarda kalmaya devam ettikce mal kaptırmaz mi bu fiyatlardan?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by PATRIOT Yazıyı Oku
    Arkadaşlar geçmiş sayfaları okudum. Maliyeti yuksek arkadaşlar inşallah zararını en kısa sürede çıkarır. 259 maliyetle araniza katıldım, inşallah şans getirir. Anlam veremediğim olay şu, hisse fazlasıyla toplu, dolaşımdaki oran çok az, hal boyleyken bu fiyatlarda kalmaya devam ettikce mal kaptırmaz mi bu fiyatlardan?

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Havayolu kapaninca bu da havayolu firmasi olunca çakılması normal. Uçuşlar başlayınca düzelir ama uçuşlar ne zaman başlayacak

5. Bir kaç hissede son 1 haftadır güzel karlar aldım.Bugün 273,00 TL görmüş olan doco'dan az önce 264,00 'den aldım.Sektörün durumu malum .Ama işler başladığındada hiç kimse bu hisseyi bu fiyatlardan alamaz.256,00 TL stop olmak kaydıyla aranızdayım.Herkese bol kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Bir kaç hissede son 1 haftadır güzel karlar aldım.Bugün 273,00 TL görmüş olan doco'dan az önce 264,00 'den aldım.Sektörün durumu malum .Ama işler başladığındada hiç kimse bu hisseyi bu fiyatlardan alamaz.256,00 TL stop olmak kaydıyla aranızdayım.Herkese bol kazançlar...
    Hayırlı olsun, yeterki uçuşlar yavaş yavaşta olsa açılsın , buralardan alınamayacak hisse. Ytd

7. Bu şirketin sermayesi (hisse senedi sayısı) 9.744.000 TL, isteyen KAP'tan bakabilir veya bilançolardan görebilir.

Şirketin son dört dönem dağıtılabilir hisse başı net karı 173,34 Milyon TL

Şirketin son dört dönem hisse başı karı 17,79 TL (Son dört dönem net kar/Sermaye)

Şirketin bugün kapanış itibariyle son dört dönem F/K'sı 14,90 (Hisse fiyatı/Son dört dönem hisse başı kar)

Şirketin net kar marjı 3% civarında ve cirosunun 70%ini havayolu ikram hizmetleri oluşturmakta. Personel giderleri satış gelirlerinin yaklaşık 35%ini oluşturmakta (bunun için işten yoğun bir şekilde çıkarma yapıyorlar). Diğer gelirleri ise sırasıyla uluslararası organizasyon ve ikram hizmetleri 16% ve otel, yolcu salonları,restoranlar %14. Hepsi hava taşımacılığı ile doğrudan ilgili ve şu an için Covid19'dan maksimum etkilenen şirket durumunda. Net kar marjının 3% civarında olması bir ay bile boş geçildiğinde direkt net zarara geçiş yapacağını gösteriyor bana.

Özetle bazı programların gösterdiği F/K değerlerinde bir sıkıntı var gibi. Yoğun bir şekilde derinlemesine incelemedim ama F/K değeri dikkatimi çekti ve baktım. Şu anki fiyatı bu temel verilere ve sektörün güncel durumuna göre bana yüksek geldi. Yukarıdaki rakamlarda bir yanlışım varsa söyleyiniz düzeltelim.

8. Dolaşımdaki pay 2,15

Sayfa 195/408 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •