Sayfa 223/408 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Filozof senin hissene var mı bu kağıtta? resmen dalga geçiyorsun burdaki insanlarla,
    estağfurullah sevgili horoz60 kimseyle dalga geçmiyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Ünlü 31500 daha satmis
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Sn Filozof güncel pastayı yine paylaşabilir misiniz, ünlünün satışı durmuş mu bakalım.
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 200 günlük ortalamalar...
    355( üstünde kapanış iyi olur)
    385 (dün buraya kadar bir atak oldu)
    420(burası için vakit var)

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...f27c32938b.png

4.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Ünlü 31500 daha satmis

Ben tek elden taranan başka bir hisse görmedim vallahi, tamam düşüyor hisse ama yine alıcısı var, şu orço citinin eli zayıflamadan daha çok tarar ********ler. 2 tavan yaptı sonra dalgayı başlattı 7. Tavandan tepeden taradılar, hala da devam ediyor maalesef tamamen manuplatif bir hisse.

Yeni girmeyi düşünen varsa aman diyim şu anda giren kanser olur, girecekseniz de az bekleyin oyuncak olmayın bizim gibi.. bgn gidiyormuş gibi yapıp yine 35k lot sattı adamlar. Operasyonu çeken ekip içinde iş yatırımın da olduğunu düşünmüyor değilim tahtayı tutuyormuş gibi yapıp gün sonu sıfırlıyor adiler.

5. Ortaklar size birşey danışacağım. Ben işcepten t-2 günlük takas için alan satanı görebiliyorum. Şimdi baktım ptesi pastada yat finans ciddi mal boşaltmış fakat takaslarda citi mal almış görünüyor kafayı yicem. İşcepte alan tarafın dip toplamı ile satan tarafın dip toplamı da tutmuyor, 20 nisan ptesi için takası ve pastayı doğru görebilen varsa kurban olayım paylaşırsa çok sevinirim. Günlük pastaya bakıyorum citi satıyor sonra aynı günün takasına bakıyorum citi alıyor çıkamadım işin içinden.

6.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Ortaklar size birşey danışacağım. Ben işcepten t-2 günlük takas için alan satanı görebiliyorum. Şimdi baktım ptesi pastada yat finans ciddi mal boşaltmış fakat takaslarda citi mal almış görünüyor kafayı yicem. İşcepte alan tarafın dip toplamı ile satan tarafın dip toplamı da tutmuyor, 20 nisan ptesi için takası ve pastayı doğru görebilen varsa kurban olayım paylaşırsa çok sevinirim. Günlük pastaya bakıyorum citi satıyor sonra aynı günün takasına bakıyorum citi alıyor çıkamadım işin içinden.
    Gördüğüm takası ve bulduğum pastayı da aşağıda paylaşıyorum.

https://ibb.co/02R9p7h

https://ibb.co/dDTNL6R

7.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Ortaklar size birşey danışacağım. Ben işcepten t-2 günlük takas için alan satanı görebiliyorum. Şimdi baktım ptesi pastada yat finans ciddi mal boşaltmış fakat takaslarda citi mal almış görünüyor kafayı yicem. İşcepte alan tarafın dip toplamı ile satan tarafın dip toplamı da tutmuyor, 20 nisan ptesi için takası ve pastayı doğru görebilen varsa kurban olayım paylaşırsa çok sevinirim. Günlük pastaya bakıyorum citi satıyor sonra aynı günün takasına bakıyorum citi alıyor çıkamadım işin içinden.
    Lot miktarlarından hiçbirşey anlaşılmıyor. Ben düşüş başlamadan önce citi+deutsche nın yüzdesel oranına baktım. Ikisinin toplamı 14 şubatta %65 iken şuan sadece citi'da görünüyor ve oranı %35. Yabancı mal çıkmış

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,124
    Lutfullah Goktas

@lutfullahgoktas
    T.C. Vatikan Büyükelçisi

Ambassador of Turkey to the Holy See

İtalya, #Kovid19’un felce uğrattığı hayatı 4 Mayıs’tan itibaren normalleştirmeyi deneyecek. Normalleşme ‘eskiye dönüş’ değil elbet.

Salgın, hayat tarzımızda köklü değişimlere yol açacak.

Sosyal mesafe zorunluluğu, otobüs, metro, tren ve uçakta oturma düzenimizi de değiştirecek

Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 223/408 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •