Sayfa 225/408 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    bu süt danasının takasını kimse çözemiyor dostum.kim kime vermiş,kime almış?
    fiili dolaşımı ,sermayesi ,fksı ,temel rasyoları hep farklı farklı.esas tuhaflık burada.
    en temiz bilgiyi yine gözümüzün önündeki grafikten alıyoruz.ben beklerim sıkıntı yok.
    2-3 ay sonra buralarda takılmaz diye umuyorum.
    Yok 2-3 sürmez bence sürecektir yukarı ama çok aşağılıklar..Çıkma eğiliminde olduğunda hemen boş kademeleri de kullanıp aşağı veriyorlar..Bir de elin çok açık kademelerde lot yok aldın mı veriyor hemen..

Endeks 99 bını gecti doco düşüş devam edıyor sözde sağlam hisselerden dedıklerı bu olsa gerek lanet olsun böyle kagıtlara

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,078
    aldığım fiyatın yüzde 10 zararıma gelsin vereceğim
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Bu gün işlem hacmi düşük gidiyor neden acaba satılacak mal azaldığından mı acaba

clebı % 3 prımlı thyao toparlandı endeks iyi pgsus brutte fakat docodan daha saglıklı doco da aşırı baskı var cok pişmanım bu kagıtta oldugum ıcın

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    TAV ı gören irkilmiş olmalı
     Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    clebı % 3 prımlı thyao toparlandı endeks iyi pgsus brutte fakat docodan daha saglıklı doco da aşırı baskı var cok pişmanım bu kagıtta oldugum ıcın
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Yok 2-3 sürmez bence sürecektir yukarı ama çok aşağılıklar..Çıkma eğiliminde olduğunda hemen boş kademeleri de kullanıp aşağı veriyorlar..Bir de elin çok açık kademelerde lot yok aldın mı veriyor hemen..
    Aynen hocam, çok bilmem ne çocuğu bir tahtacısı var bu kağıdın. Paçayı bir kurtarayım isterse uzaya gitsin bir daha adını görsem kafamı çeviririm. Citi danışıklı birine devretmiyorsa kağıdı az kaldı yüksek maliyetli yerlinin sürmesini bekliyorum yukarı.

8.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    bu süt danasının takasını kimse çözemiyor dostum.kim kime vermiş,kime almış?
    fiili dolaşımı ,sermayesi ,fksı ,temel rasyoları hep farklı farklı.esas tuhaflık burada.
    en temiz bilgiyi yine gözümüzün önündeki grafikten alıyoruz.ben beklerim sıkıntı yok.
    2-3 ay sonra buralarda takılmaz diye umuyorum.
    Bunu çözmek imkansız fiili dolaşımdaki payı değişip duruyor, kaç lot var kim ne almış ne satmış anlayamıyoruz bile. Bilinmez içinde kurbanlık koyum gibi bekliyoruz anasını satiim.

Sayfa 225/408 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •