Sayfa 229/408 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Çıksa da kurtulsak dicem de çıkmaz hocam, yarın geri alır, belki de burdan satıyormuş gibi yapıp işten topluyordur.. az kaldı alan gerçekten yerliyse maliyet yüksek, bir şekil sürecek yukarı ama dayanmak gerçekten kolay değil inş görürüz o günleri.
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    geçmiş yollar kar/zarar 1.321.062.815 kasadaki nakiti sermaye yükseltmeye kullanmak isteyebilir mi?
    http://share.matriksdata.com/share.a...04271058023082
    En çok sizler adınıza sevindim.

Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Sn.jebaha bu kağıt bugün tavan olmasına olurda yabancı sattığı malları tekrar almaya kalksa 2000 tl ye kadar çıkabilir. Ama şu bir gerçekki uzun vade beklerim diyen çok para kazanır. Birde bedelsiz gelirse tadından yenmez.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn Kenan06,,,en son sermayeyi ne zaman artırmış,,kayıtlı sermaye tavanı nedir acaba?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Eyvallah üstad sinir harbi yaşattı vallahi ama yine de pegasusa bağlı olarak yürüyor, tavan kapaması çok muhtemel. Sn Kenan06’nın dediği bedelsiz piyangosu bir vursa 2000 hakkaten hayal değil ama kağıtta kaç yıldır bu beklenti var gerçekleşmesi zor görünüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    10 lot var sevinsek ne üzülsek ne sevgili b_g
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    10 lot var sevinsek ne üzülsek ne sevgili b_g
    Ortak bende sabah 360'dan 30 tane aldım 364,5 verdim..Biliyordum bu hareketi yapacağını ama dedim neye lazım şimdi atlayan falan olur gidiyor diye yine yapıştırır 340'lara

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
    pegasus tavan bozmuyor thyao yüzde 5 ama doco 369 niyeti benim 10 lot ise tavana yazdım gel de al
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7. Fiyata göre söyledim, 1000 tl üzerinde bistte kac kağıt var ki gün gelecek mecburen bölünecek.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Sn Kenan06,,,en son sermayeyi ne zaman artırmış,,kayıtlı sermaye tavanı nedir acaba?

8. Yat fin satışı 60 bine dayandı. Filmin sonunu çok merak ediyorum. Is yat resmen nerden satarsan alirim diyor. Bu sefer köşeye sıkıştırdılar sanirim

Sayfa 229/408 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •