Sayfa 235/408 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

gıda,yazılım,teknolojiye verdiler,,sıra havacılık-turizm-restoran hisselerinde olması lazım,bunlar ucuz kaldı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,093
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Takasta citiye 100 bin lot virmanlanarak fiili dolaşım %90 a çıkarılmış. Yanı piyasaya mal sürülmüş. Enteresan işler dönüyor. Ama kapta bir açıklama yok

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bgn takastaki citinin malını 100 bin arttığını görünce sattım hocam 200 lotumu, patronla mı savaşacam diip verdim. Sabredene güzel ekmek yedirecek ama ben sabredemedim çok karaktersiz bir oyuncusu var. Hayırlısı olsun trend dönerse gelirim yine kalın sağlıcakla.

4. Hayırlısı olsun sn.jebaha. ben uzun vade olarak düşünüyorum. Fk si ve pd/dd oranına bakarak hissenin ucuz olduğunu ve zamanla toparlanacagini düşünüyorum. Kısa da yön nasıl olur bunu bilemem ama uzunda bu seviyeler ucuz diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Ben bgn takastaki citinin malını 100 bin arttığını görünce sattım hocam 200 lotumu, patronla mı savaşacam diip verdim. Sabredene güzel ekmek yedirecek ama ben sabredemedim çok karaktersiz bir oyuncusu var. Hayırlısı olsun trend dönerse gelirim yine kalın sağlıcakla.
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ortaklar inşallah bu yüzümüz güler iki haftadır düşüyor çoğu hisse eski haline geldi doco yarı fiatında inşallah bir atak yaparda yüzler güler.

6. Havayolu şirketleri uzunca bir süre çok kısıtlı şekilde uçacak. Uçuşlar açıldığında tabi şuan süreç net değil. 180 kişi alan uçaklara korona sebebi ile en fazla 30-40 kişi alacaklar. Bu süreç 1 seneden fazla sürebilir hele 2. dalga gelirse ekim kasım gibi ozaman 2 yılda sürebilir yatırımınızı bu olgulara göre yapın az yolcu demek az satış demek buda şirket karlılığını bitirmek demek.

7. Warren Buffett 4 havayolundaki hisselerini sattı

Berkshire Hathaway şirketinin sahibi Warren Buffett Cumartesi günü hissedarlarına verdiği demeçte, ABD’nin en büyük dört havayolu şirketindeki hisselerini sattığını duyurdu.

Amerikalı yatırım şirketi Berkshire Hathaway, Delta Air Lines’ın yüzde 11, American Airlines ve Southwest Airlines’daki yüzde 10, United Airlines’daki yüzde 9 hissesini sattı. Buffett, şirketin dört şirkete yaklaşık 7-8 milyar dolar yatırım yaptığını söyledi.

Yeni koronavirüsün ortaya çıkmasıyla havacılık sektörüne talep olmamasına dikkat çeken Buffett, “değer biçmede hata” yaptığı sonucuna vardığı için bu hisselerini satmaya karar verdiğini belirtti.

Buffett, “Ciddi bir kayıpta bile parayı çıkardık, biz şirkete fon sağlamayacağız… Gelecekte havayollarının para biriktireceğini düşünüyoruz” dedi.

Buffet’ın sözlerine şunları da ekledi: “Ben yanlış olabilirim ve umarım yanılıyorumdur. Çok büyük bir şekilde havacılık sektörünün değiştiğini düşünüyorum ve dört şirketin her birinin en azından ortalama olarak 10-12 milyar dolar borç alacağını düşünüyorum.”

Sayfa 235/408 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •