Sayfa 277/408 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Kent %659 bedelli açıkladı 200 den basladı 1250,00 TL oldu fiyatı.Bedelli veya bedelsiz hisseye ilgi getirecektir diye düşünüyorum.Tavsiye olarak algılamayın lütfen..
    DOCO. %1750 bedelsiz verirse nerelere gider?
    Verirse tabi.
    Yeni yatırımlar için sermaye artırma ihtimali olabilir.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

2. günlükte düşen trendlerin üstünde hareket ediyor.göstergelerden macd alım sinyali verdi.rsı 50 seviyesinin hemen altında olup ,50 üstünde daha güçlü fiyat oluşumlarına sebep olabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...359ba0d2dd.png

3.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    günlükte düşen trendlerin üstünde hareket ediyor.göstergelerden macd alım sinyali verdi.rsı 50 seviyesinin hemen altında olup ,50 üstünde daha güçlü fiyat oluşumlarına sebep olabilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...359ba0d2dd.png
    250 lot bulunsun diye aldım.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    250 lot bulunsun diye aldım.
    Hayırlı olsun abi.Kalın senetlerin haftasında bu baskı yedi.hareket gelir buna da.

5.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun abi.Kalın senetlerin haftasında bu baskı yedi.hareket gelir buna da.
    Piyasaya açıklığı dolaşım sayısı %100 olmuş.Bu hisse için kötü değil mi sizce...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Piyasaya açıklığı dolaşım sayısı %100 olmuş.Bu hisse için kötü değil mi sizce...
    normalde iyi bir durum olmaz hisse senetleri için.
    bana göre bedelli sermaye artışına hazırlık yapılıyor.
    hangi oranda bunu yapacak?asıl soru bu.
    yüksek bir oran olursa ben pozitif etkilenir diye düşünüyorum.

7. 50 günlüklerden ve 1 adet 100 günlük ortalamadan ciddi direnç gördü hafta boyunca.buraları aşarsa daha önce fiyatların gittiği 100 günlük ema seviyeleri ilk etapta beklenebilir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...5ed2ec4773.png

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    imkan var mı sizce öyle bedelsize

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    1. Yönetim Raporu ve Kurumsal Yönetim Raporu da dahil olmak üzere, yıl sonu finansal tabloları, konsolide finansal tablolar, şirketler grubu yönetim raporu, karın nasıl kullanılacağına dair teklif ve 2019/2020 mali yılı için Gözetim Kurulu tarafından sunulan raporun ibrazı 2. Yönetim Kurulu üyelerinin 2019/2020 mali yılı ile ilgili ibra edilmeleri hakkında karar alınması 3. Gözetim Kurulu üyelerinin 2019/2020 mali yılı ile ilgili ibra edilmeleri hakkında karar alınması 4. Gözetim Kurulu'na 2019/2020 mali yılı ile ilgili yapılacak ödeme hakkında karar alınması 5. 2020/2021 mali yılı için denetçinin ve şirketler grubu denetçisinin seçilmesi 6. Ücretlendirme politikası hakkında karar alınması 7. a) Yeni bir kayıtlı sermayenin [2020 kayıtlı sermaye] oluşturulması (i) Prensip olarak yasal satın alma hakkının, Anonim Şirketler Kanunu'nun 153. maddesi 6. fıkrası kapsamında da dolaylı satın alma hakkının muhafaza edilmesi suretiyle, (ii) Satın alma hakkının hariç kılınmasına dair yetki verilerek, (iii) Ayni sermaye karşılığında yeni hisse senetlerinin çıkartılması imkânı ile b) Esas Sözleşmenin 5. maddesi 5. fıkrasının değiştirilmesi hakkında karar alınması.
    7.a. Maddesi sermaye artırımı için olabilir mi?
    Ben %1750 bedelsiz bekliyorum. İnşallah olur.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 277/408 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •