Sayfa 300/408 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. A1 bugünde thy ye basıyor... ne acayip şirket.. thy yaylandıkca DOCO da sallanıyor..
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"

3. tilki baba, thy nin varantı , alım hakkı.satım hakkı v.s. bi numaraları var borsada. % 3- 5 veriyorsun alım satım hakkını alıyorsun.
    hadi diyelim thy de onu yapıyor. bizim doco da öyle birşey yok sanıyorum ne dersin.

4. bu da PASTA belki merak eden olur...
    NET MAL ALIMI yapılan günde (4.370 lot) / -%3.39 bravo demek lazım.... ALAN NEDEN ALDI acaba?! satan DİĞERLERİ...

arkalarından ALEV çıkararak gün içi hiç görmediği seviyeye 2226 lot satış yollamak da iyiymiş..

5.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    tilki baba, thy nin varantı , alım hakkı.satım hakkı v.s. bi numaraları var borsada. % 3- 5 veriyorsun alım satım hakkını alıyorsun.
    hadi diyelim thy de onu yapıyor. bizim doco da öyle birşey yok sanıyorum ne dersin.
    varan marant hiç anlamam usta.. bildiğim konular değil maalesef.. ben 1988 den beri hep klasik takılırım... hayatımda HİÇ Açığa satış dahi yapmadım tek lot... antin kuntin işler onlar.. klasik borsayı kuyruğu kapırmadan becersek yeter bana..
    anca 6 AY ÖNCE 100 EURO ederi olan hisseyi 38.83 EURO dan ALmayı biliyom... 3-6 aya en az 50 EUROya satabilirsem yeter bana... ömür vefa ederse kalanı da 100 EURO ya veririm İnşallah..

6. EURO BAZLI HAFTALIK.. GAP ler euro bazında da kapanır mı ki?!

7. ASELSAN topiğinden: Rusya Sağlık Bakanlığı Etik Komisyonu'nun önemli üyesi Profesör #AlexanderChucalin istifa etti. Chucalin, Sputnik V coronavirüs aşısının tüm kontrolleri yapılmadan onaylandığını, durumu engelleme çabaları sonuçsuz kalınca istifa ettiğini söyledi.

8. şu da dursun burada... kapanışı SARI adeta SIRAT çizgisi altında yaptılar.. bir tık..
    DİĞERLERİ... 6.670 LOT SATınca topikde kimse kalmadı.. bugün veda eden var mı hisseye?!

Sayfa 300/408 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •