Special Days Image
Sayfa 302/408 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. ne Dalay Lama insafsızlar çökmüş tahtaya resmen.. milleti yatırımdan soğutur bu çocuklar...
    belanızı bulun...
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. dostlar bugünkü alımlarla beraber defteri tekrar kapattım..
    EURO / DOAR arttı BIST sat mantığı DOCO sat olmamalı... şirketin orjini Avusturya ve EURO bazlı işlem görüyor. Bilançosu EURO / ödediği temettü EURO (hala hesabımda euro olarak duran temettüsü var). Turkiye de malzemeyi TL olarak alıyor. EURO olarak fatura ediyor.. algı yapıyorlar.. sular durulunca bakalım ne olacak..
    acil önemli bir şey olursa yazarım... yoksa, yukarıdaki ilk direnç bandında kısmet olursa görüşmek üzere... sonrasını orada değerlendiririz..
    (ben yazmayım tahtanın önü açılsın.. )
    Son düzenleme : borsa tilkisi; 14-08-2020 saat: 11:03.

3.  Alıntı Originally Posted by adellos Yazıyı Oku
    335 altında, beşer/onar ilave alıcı olacağım.
    332,333 ve 334 ten toplam 23 tane daha aldım. Gerçi daha aşağılarada verdiler ama önemli değil.
    Benim alışım bugünlük/yarınlık değil.
    Herkese bol kazançlar.

4. DOCO ve EURO ilişkisi

5. DOCO- BÖRSE WİEN

DOCO- BIST100

SULAR YÜKSELİNCE BALIKLAR KARINCALARI, SULAR ÇEKİLİNCE KARINCALAR BALIKLARI YER..

6. Direği dikerek başladı ya hadi hayırlısı... o direk ne olacak bakalım..

7. 340 üstü kapanış trend üstü kapanış demek.bu sebeple trendi takip etmekte fayda var.macd saatlik olarak alımda.açılışta acele şekilde 344'e çektiler sonra gevşettiler şerroolar.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...e6237cda8d.png

8. A1 kadar gereksiz bir kurum daha var mı acaba?!

Sayfa 302/408 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •