Sayfa 356/408 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Seans içi düzeltmelerle gidiyor, bu tempo uzun sürebilir. Dik çıkışlardan daha güvenli geliyor bana bu tip trendler. YTD.

2. Milletin eline malı verdiler. Yapacak bir şey yok. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    Milletin eline malı verdiler. Yapacak bir şey yok. YTD
    mal yedirmek degil de molalı çıkış diyelim buralardan yedirecegi mal yoktur spek efendide
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. 310-348 çıkışında 50 saatlik ortalamaları hiç ihlal etmediler.
    bu ortalamalar üstünde yukarı isteği devam edecektir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...c3d44e1587.png

5. Hisse fecu bozdu. Adam olmaz bu

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisse bozdu doğru ama dışarıda bozmayan birşey yok neredeyse. Viyana hissesi biz kapandıktan sonra 1,5tl yukarı gitti. Bizde de dışarıda da grafik henüz bozmuş değil. Ama yarın haftalık kapanış yapacağız ve bizde grafik haftalıkta çok güzel sinyaller üretmişti. Benim açımdan 330 onemli , 325 çok önemli. 325 altında haftalık kapanış bir çuval inciri berbat eder. 330 üstü kapanış yola devam benim pencereden. Yarını izleyelim bakalım.

haftalıklarda 1 indikatörde 1 hazırandan bu yana ilk defa olumlu bir gelişme olmuş.. ve bu ındikatör der ki 322.00 altı üzer.. altında ise bunu 1 hafta önce farklı bir indikatörde 324.10 altı üzer demiş.. yani bu seviyeler artık dip ama kırılırsa da stop yap.. haftalıkta bu indikatörler oradan böyle söylese de ben diğer taraftan baktığımda bu seviyeler kırılacak ve sonrasındaki çıkış gercek bir çıkış olacak.. bu benim olası senaryom.. pala tutup ta barları boncuk gibi dizerse beyaz mendil çıkarıp sallarım..
    not. 3.36 3 24.10 aralığının dışına çıkılması olası yön tayininde az da olsa belırleyici rol oynayabilir

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Abi degerli vaktini ayırıp teknik analizin için tesekkur ederim. Sürekli grafiklerle konuşman seni bu formda özel kılıyor. İsabetli analizlerin için sağolasın.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Sayfa 356/408 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •