Sayfa 367/408 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. yallasık 1 miyon 300 bin lot halka açık kalan yaklaşık 600 bin hisse
    Attila Dogudan Privatstiftung ait kap tan alıntı
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Forumda bulunan arkadaslara hayirli kazanclar. Tasimaya devam ediyorum. Satanada tasiyanada hayirli bereketli olsun. Kazanciniz bereketli yuvalariniz şen isleriniz rastgitsin. Selametle kaliniz.

Bu topikte 3.ve son mesajim.

Saglicakla kaliniz. 👋🇹🇷❤

3. kestirip atmışssın kardeş 3. mesaj diye??
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    kestirip atmışssın kardeş 3. mesaj diye??
    Estagfirullah gardas niye kestirip atayim. Ne haddime kisa gitgellere aldirmayip dik duran sabri ve yatirimci olmayi ogrenen ilerki surecte nelere sahit olur tasiyanlar bizzat tanik olacak. Bu benim bakis acim kimsenin yatirim stratejisine yön verme veya mudahalede bulunma hakkım yok. Bu yazdiklarimda asla yatirim tavsiyesi degildir.

Rabbim herkesin yüzünü güldürsün.

Borsa= Kurtar sofrasi
    Borsa = Sabırlı yatırım( Uygun hisse/lerde)

Selametle.........

Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Doco'nun son iki dönem zararı net ; - 329,3 trilyon ,, bu durumu piyasadan gizliyorlar ,,, yeni gelicek bilançoda pek farklı olmuyacak ,,, zarar diz boyu ,
    paylaşımız için teşekkürler...
    bu yukarı harekerti beklıyordum ancak bu kadar yukseleceğini beklememıstım 375.52 ile 363.98 aralığı yakın izlenebilir..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. 2022 hedef 3.250
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by izmir Yazıyı Oku
    doco'nun son iki dönem zararı net ; - 329,3 trilyon ,, bu durumu piyasadan gizliyorlar ,,, yeni gelicek bilançoda pek farklı olmuyacak ,,, zarar diz boyu ,

bunu neden söylüyorum , iş cep mobil borsa uygulamasını kullanıp doco'nun temel verileri bölümünde müşteri çekmek için hisseyi karlı gösterip insanları aldatıyorlar , forex ve iş cepin üçkağıt tezgahı ,, konuya hakim olmayanda doco kar ediyor zanneder ,. !!

hisseye yeni girecekler dikkatli olun ( ! ) ,, bilançosu zarar olan hisselerden uzak durun

ama başka bir gerçek var , zararı çok büyük olan hisseler zaman zaman beklentinin tersi hareket ederler kazandırırlar .. Fakat bunlar çok çok risklidir.. Hisseyi tanıyıp , onun bilançosunu çok iyi okumalısınız ki , eldeki bulgurdan olmayın...

borsada eğer bu tür konulara hakim değilseniz , daima paranızı tabanı güçlü , zarar etmeyen hisseleri seçin ,, ( iflas , gözaltı pazarı , tahta kapanma durumlarından korunmak için ) koç ve sabancının bağlı hisseleri , tüpras , garan , işctr , bunlar riskleri az olup , güvenlidirler ,,,

yastığa başınızı koydunuzmu rahat uyursunuz
     Alıntı Originally Posted by izmir Yazıyı Oku
    evet çok ucuz , hakettiği yerde kesinlikle değil ,

şöyle bir basit karşılaştırma yapayım ,,, bugün hisse fiyatı 725 tl olan egeenin piyasa değeri tam 296 milyon dolardır

doco'nun piyasa değeri 393 milyon dolar ,, 311 tl den işlem görüyor ,,

fakat çok önemli bir şey var doco'nun kasasındaki tık nakit para 348 milyon dolar yani 1 egeen daha satın alır ,,

doco'nun özkaynakları : 1.343.443.920 tl

doco'nun thyao ile 15 sene ikram anlaşması devam ediyor ,,, dünya çapında daha bir çok alanlarda aktif şubeleri ve ortaklıkları var ,,,

ben olsam nakit parayla , egeeni verirse alırdım , hem turizm , yiyecek , içecek , hem sanayi kolu ile ortamı dengelerdim

Yok vermezse doco da yüklü bir bedelsiz patlatır , hisse sayısını çoğaltıp , daha sonra yeni ortaklara satardım , para parayı çeker ,,
    sayın izmirli yazılarınızı çelişkili gördüm???

8.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sayın izmirli yazılarınızı çelişkili gördüm???
    Çelişki yok , gerçekler var , 2 yorumumuda farklı açılardan değerlendiricez ,, çok fazla detaya giremiyorum ,,

Birinde özkaynaklardan , kasa nakitinden bahsediyorum ve yine Egeen diyorum o gün Egeen 725 tl idi bugün 1.400 nerdeyse % 100 katlamış , ( sanayi ve turizm dengelerdim )

O gün özellikle yazdım ben olsam nakit parayla egeen alırdım diye , ayrıca Egeen alanın 1 lirası bugün 2 lira oldu , çünkü hisse kar ediyor ,,,

O gün Doco 311 tl idi bugün 363 % 15 üstelik aylardır yerinde sayıyor,,

Diğerinde ise hisselerin alım satım riskinden bahsediyorum şirketlerin bilançoları sürekli zarar yazıyorsa çok dikkatli olun diyorum bunun yanında ters orantı , yani galip'in hisseleri nasıl alayı zarar yazar bilançoyla oynarlar , ama çoğu tavan gider ,,, buda ters orantıdır ,,

Bilanço zararken , hisse artışı

Dolayısıyla yazdıklarımın herbirinde yaşanmışlar var ( tahtası kapanan , iflas bayrağı çekmiş , öncesi ve sonrası hisselerin hareketleri )

Sayfa 367/408 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •