Sayfa 394/408 İlkİlk ... 294344384392393394395396404 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. geri çekilmelere dikkat
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Bu kadar erken mi ? Hayırlı olsun dostum.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler dostum. Sayende iyi kazandım şükür.

Çıktım ama forumda nerede ne yazmış diye sürekli bakıyorum

maalt'da olduğunu geç gördüm farkettiğimde fiyatı baya çıkmıştı.

Muadili bi hisseye yapıştım şimdilik

3.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    ne karar almış ağalar?

kararlara karşı çıkanlar acaba neden karşı çıkmıştır?

böyle şeylere benim kafa basmıyo

Sezgin abi
    Babacan çok değil ama biraz küçük yatırımcı ilgisi var. Bu hafta onu dağıtmak için uğraştı. Senet verecek ipotek gibi para alacak. Uçuşlar aşı sonrası açılır sanırım Mart Nisan ama bu tarihler senet satmak için daha iyi olur. Sektör hareketi önemli. Borsa sos veriyor bu net. Ama birden paldır küldür düşmez. THY ters hareket ediyor kritik yerde ve THY devam ederse doco da takılır. Diğer bir hayal ise doco senet teminatı yada tahsisi yaparak kredi alıyorsa senet fiyat gücü şirket için önemli görülüyor yani düşük rakamda tutmak malum para kaynağını negatif etkiler düşüncesi ile güçlendirmeli . 575 sınır 4 saatden fazla 570 altında kalmamalı. Tekrar 603 üzerine giderse güvene kavuşur . 623 rakamına kadar bir trend hareketi makul görünüyoru ama 574,999 dahi 4 saatlik bekleme için uygun yer değil.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Babacan çok değil ama biraz küçük yatırımcı ilgisi var. Bu hafta onu dağıtmak için uğraştı. Senet verecek ipotek gibi para alacak. Uçuşlar aşı sonrası açılır sanırım Mart Nisan ama bu tarihler senet satmak için daha iyi olur. Sektör hareketi önemli. Borsa sos veriyor bu net. Ama birden paldır küldür düşmez. THY ters hareket ediyor kritik yerde ve THY devam ederse doco da takılır. Diğer bir hayal ise doco senet teminatı yada tahsisi yaparak kredi alıyorsa senet fiyat gücü şirket için önemli görülüyor yani düşük rakamda tutmak malum para kaynağını negatif etkiler düşüncesi ile güçlendirmeli . 575 sınır 4 saatden fazla 570 altında kalmamalı. Tekrar 603 üzerine giderse güvene kavuşur . 623 rakamına kadar bir trend hareketi makul görünüyoru ama 574,999 dahi 4 saatlik bekleme için uygun yer değil.
    Teşekkürler abi.

5. Kazanç kısmı,karar alma kısmı sende olduğu icin sana ait dostum.ben doco ve yan hissederde hâlâ devam ediyorum.maalt 95 TL'den beri portföyde.teknik olarak bir hedef belirledim aslında.biraz da tahtacısina bağlı,olur yada olmaz. .
     Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Teşekkürler dostum. Sayende iyi kazandım şükür.

Çıktım ama forumda nerede ne yazmış diye sürekli bakıyorum

maalt'da olduğunu geç gördüm farkettiğimde fiyatı baya çıkmıştı.

Muadili bi hisseye yapıştım şimdilik

6. BIST saatlik RSI dip ve dönüyor gibi.bunu yakın zamanda 2 kez daha yaptılar.ilkinde 1280-1400 hareketi geldi.digerinde ise 1360-1560 hareketi geldi.benzer bir alım gelirse bu seviyeden yüzde 10 yukarı gider.1100-1560 trendinde düzeltme hareketleri hep 100 saatlikler ve 200 saatlikler arasında RSI dip yapınca gelmiş.benzer bir durum var yine.200 saatlikler üzerinde kaldığı sürece endeks devam eder bence.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku

7. trend harici teknik falan hikayeden şeylerdir , bakılacak olan ne teknik ne de temel , aşı olayı işe yarıyor mu yaramıyor mu ,işe yarıyorsa insanların gezme ,tozma ,eğlenme isteği neredeyse temel ihtiyaç durumuna geldi hisse gider diye düşünüyorum , aşı olanlar virüse yakalandıklarında hastaneye yatıyor veya ölüyorsa işte o zaman kötü senaryo devreye girer
    bir tutam alındı takip edilecek şey avrupadaki aşının etkileri gerisi şimdilik hikayedir benim için
    yatırım tavsiyesi değil görüşüm kendimi bağlar

8. Pandemi de yerdeki Demir çok düştü. Yani fiyat olarak. Sonra yaz aylarında ertelenen üretim başladı ama Demir yok. Bahar aylarında fabrikalar üretmemiş yatmış. 450 dolardan Kasım ayında Demir 900 dolara geldi ve tabi Ereğli’de 8 liradan 15 oldu. Hala Demir fiyatları yüksek. Aşı tutarsa ilk tepki seyahate gelecektir. Ama zaman lazım. Belki 1 ay belki 3 ay. Mart ayının yarısı kış yarısı yaz derler. Gözümüz 15 martta.

Sayfa 394/408 İlkİlk ... 294344384392393394395396404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •