Sayfa 396/408 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Haftalikta fincan kulp görünümü var sanki. 500'ün altını gösterecek gibi orada bekliyor olacağım. Elbette yanilabilirim. Sonrasında yeni zirveler.
    Yatırım tavsiyesi degil. Yanilirsam yakama yapışmayın

2. kırmızı trend altına sarktı (563) ve stop patlattılar muhtemelen.
    ayrıca 1 adet 50 günlük (549) altına da fiyat sarktı.

mavi ise 545 seviyesinde destektir.
    altında ise 2 adet 513-515 seviyelerinde 50 günlük ortalamalar mevcuttur.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...cea93cd130.png

3. Merkez faizi değiştirmedi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Maymuna döndü.
    Yarın döviz yükselirse buna etkisi olurmu?
    Döviz borcu vardı sanırım....
    Endeksin tersine gidiyor gene...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Kimseler yok burada.
    Saldım çayıra misali.

6. viyana tarafı hareketli.bakalım kapanışı düşen kanal üstünde kapabilecek mi?

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...a325d3d569.png

7.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    viyana tarafı hareketli.bakalım kapanışı düşen kanal üstünde kapabilecek mi?

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...a325d3d569.png
    Enigma %85 TL ye geçtim son 4-5 günde %15 ile bugün bunu aldım başka almam, bir şeyler çeviriyor gibi. Olurda pandemi azalırsa renk gelir. Niye aldım dersen dün Antalya’ya gidip geldim uçaklar gayet iyi çalışıyor. Bakalım artık hayırlısı. Ama diğer %85 için endeksin 120-130 bin lere gelmesini beklerim, gelmezse artık girmem.

8. Ben full maldayim.6-7 hissede.2 tanesi aylardır kabak gibi yatıyordu, primsiz,yeni girdi portföye.bir tane hissem de bilanço beklentisi ile duruyor.biri düşük maliyetli spekülatif koç oteli .biri Sabancılarin ultra ucuz kalmış hissesi,2 haftadır şükür fiyatliyor yukarı.doco ise vazgeçilmezim.doco özelinde 660tan bu kadar düşüşü pek beklemiyordum.ama aşı , virüs haberlerine halen çok duyarlı sektör.yaza doğru herşey rayına oturur diye düşünüyorum.yeni hava yolu anlaşması orta-uzun vadede çok iyi şirket için.bir de patronun Viyanada 2 gün önce alım yapması çok güzel.demek ki patron fiyatı önemsiyor ve müdahale etmesi gereken yerde aliş yapıyor.patron alıyorsa eğer ,ben de uzun süre tutarım.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Enigma %85 TL ye geçtim son 4-5 günde %15 ile bugün bunu aldım başka almam, bir şeyler çeviriyor gibi. Olurda pandemi azalırsa renk gelir. Niye aldım dersen dün Antalya�ya gidip geldim uçaklar gayet iyi çalışıyor. Bakalım artık hayırlısı. Ama diğer %85 için endeksin 120-130 bin lere gelmesini beklerim, gelmezse artık girmem.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 396/408 İlkİlk ... 296346386394395396397398406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •