Sayfa 5/408 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 33 - 40 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Bu fiyattan kapatması iyi olmadı(maliyetime geldi) daha birkaç gün önce 264 lerde şimdi nerde çok pis düştü İnşallah yarın düşüş biter

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

2. Var bir oyun ama bakalim gorecegiz

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

3. Viyana bugunde yatay acar sonra 1-2 saat icinde birden %2 ye yakin duser sonra seansin bitmesine 1-2 saat kala yatay seyreder son bir saat kala bir sert dusus daha olur gun sonunda kayip yine % 3_4 bulur son bir senedir dusus hareketleri hep boyle 2_ 3 gun daha kendinizi buna hazirlayin sonra sert dususler biter ondan sonra bi sure ya yatay yada hafiften yavas yavas kendini daha asagi salar

http://traderturk.com/?s=Doco+
    245 altında olması iyi olmadı 235 e göz kırpıyor
    Doco yamuk yapma bize sana çok güvenmiştik son zamanlarda yaptığı hareketler alsatçıları zengin etti

emretgr48 valla ne diyim , yüreğimize su serptin.Bari en son kaç olur hele bi onu da söle bakem.
    Son düzenleme : piton123; 28-02-2017 saat: 11:54.
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    valla ne diyim , yüreğimize su serptin.Bari en son kaç olur hele bi onu da söle bakem.
    Ben sadece http://traderturk.com/?s=Doco+ sayfasını yorumladım bildiğimden değil ama bunlar bazen grafik analiz takmıyorlar

THY ile anlaşma NEREDEEEEEEEEE.........
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

8. Ben sadece son bir yildir gözlemledigimi söyluyorum herhangi bir teknik analiz degil zaten anlamamda ama bildigim cok guvendigim bu sirket artik zerre kadar guven vermiyor aslinda sirketin finansallari cok iyi iyide yönetiliyor en azindan oyle gözüküyor ama hic seffah degiller patronlarin dahili varmi bilmiyorum ama senette suan bir katakulli var yoksa normal hareketler degil bunlar umarim patron kagidi sahipsiz birakmaz yoksa patron icin butun ovgulerimi müspet düşüncelerimi geri alacağim

Sayfa 5/408 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •