Sayfa 75/408 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 593 - 600 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Otelin açılış tarihi ile ilgili bir haber varmı ?

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tarih yakın olmalı...

Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Otelin açılış tarihi ile ilgili bir haber varmı ?

Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Tarih yakın olmalı...
    2018,de açılmasının planlandığı belirtilmişti.Ama bunun derdi O değil thy yeni havalimanı anlaşması.........
    Göz olanı akıl olacagı görür..

4. Limak veya Kalyon grubu hazır havaalanı inşaatını yapıyoruz, buraların gıda bölümünün işletmesini bize verin deseler, bir şirket kursalar devlet yok mu diyecek ? Bu iki şirket bütün büyük ihaleleri masada bitiriyor zaten.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by blindturk Yazıyı Oku
    Limak veya Kalyon grubu hazır havaalanı inşaatını yapıyoruz, buraların gıda bölümünün işletmesini bize verin deseler, bir şirket kursalar devlet yok mu diyecek ? Bu iki şirket bütün büyük ihaleleri masada bitiriyor zaten.

İhtimali bile komik

Oldu olacak uçak firmasida kursun herkesi ben tasiyacam diye sonra tamir bakimida ben yapacam desin olmadı kargo taşıma personel servislerinide .......
    Türkiye'nin en kaliteli mutahitlik firmalarından kalyon ve Limak yada hangi firmalarsa ihaleyi alan firmalar açık ihale ile aldılar 3 havalimanı ihalesini.......

ytd

6. Sayın Nakama selam ve saygılar öncelikle bayramınızı kutlarım. Farkındayım.. Sadece abartı yaparak devlet ihalelerini tiye aldım. Yekalarda zaten ihale bırakmadılar. 1000 mw res, 1000 mw ges, haricinde 3. Havalimanı vs vs. Bütün büyük ihaleleri alıyorlar. Doco nun işine inşaallah göz dikmezler 😂😂😂

7. Ben size daha ilgincini söylim arkadaşlar, kesin bir bilgi değil sadece duyum ama doğru ise hiç hoş değil. Ülker'in bu işe göz diktiği ve talip olduğu yönünde. Y.t.d

8. Bu kadar balon haberler çok mantıksız bence.Bu hisse sadece ve sadece viyana doco yu takip ediyor.Başka hiçbir konu bu hisseyi bağlamaz.Viyayana doco ise son zamanki avrupadaki terör olaylarından dolayı düştüğü söyleniyor.Bu hafta çıkış yakındıŕ....Ytd dir.

Sayfa 75/408 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •