Sayfa 79/408 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 625 - 632 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Avusturya borsası bugünkü fiyatı 44.090 Euro %1.03 lük düşüşe işaret ediyor. Bugünkü yurt dışı Euro /Tl paritesi 4.09 desek bu şartlarda Salı BIST fiyatı`nın 180 Tl civarında olması gerekecek.

2. Doco bu sene bazi is hacmi ve musteriler anlaminda kayiplar yasiyor ve bunun etkilerini bilancosunda yansitinca dusus oldu. Ilk olarak avusturya merkezli nikinin merkezini almanya ve isvicreye tasimasi ve ana sirket olan air berlin'in kontrollu iflas surecinde olmasi ve de henry am zug markasi ile avusturyada tren isletmesi ile olan sorunlari basini agritti agritiyor. Ayni zamanda catering hizmetini sadece havada degil formula bir ve dunya kupasi gibi sosyal eventlerde de yapan sirket bilanco yili itibari ile bu tarz etkinlik ( -yeterli sayida ) bulamamasi nedeniyle de sikintida. Ozetle teknik spekulatif dusunmektense daha cok onumuzdeki donemde piyasada yapacaklari yeni is baglantilari onemli. Su an hem oebb hem de austrian airlines icin gorusmeler var. bunlari veya benzer yeni is firsatlarini takip etmek ve etkisini gormek lazim.... gerisi hikaye......

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Bu hisse çok sağlam bir sabır istiyor.Sabırlı olanlar kazanır...Benim fikrim aniden bir çıkış yakalayıp hiç kimseyi alış şansı verneden çıkışa geçecek ..Ama zamanı var biraz daha müsadeli...Şahsi fikrim ytd dir...

4. Hisse nin fiyatı korkutuyor beni, adamlar hala veriyor ve karşısındakiler güçlü duramıyor, vallahi 150 tl ve altı 120 tl görülürse şaşırmayın, 250 den aldık halimize bakın-90000 tliram düşmüş 60000tl altına, bitcoin bile bu kadar tehlikeli değil

Alıntı Originally Posted by seyfodulger Yazıyı Oku
    Hisse nin fiyatı korkutuyor beni, adamlar hala veriyor ve karşısındakiler güçlü duramıyor, vallahi 150 tl ve altı 120 tl görülürse şaşırmayın, 250 den aldık halimize bakın-90000 tliram düşmüş 60000tl altına, bitcoin bile bu kadar tehlikeli değil
    Evet avusturya satışa başladıgı zaman deli gibi satıyor..Ben senin aldıgın yerden çöküşden bir gün evvel satmaya çalıştım ama fazla almadılar bence ya bu hafta içi yada öbür hafta bir haber gelmeli olumlu yada olumsuz........
    Göz olanı akıl olacagı görür..

6. Bu hissenin avrupa kapanışı hangi linkte var arkadaşlar yabanci her gun gelip cakiyor. Avrupayi takip edelim bari ytd

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by traderxxx Yazıyı Oku
    Bu hissenin avrupa kapanışı hangi linkte var arkadaşlar yabanci her gun gelip cakiyor. Avrupayi takip edelim bari ytd

https://www.wienerborse.at/marktdate...NOTATION=92588

Bu arada şimdiye kadar Avusturya da ki fiyatları takip etmediyseniz sizin için pek doğru olmamış derim.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    https://www.wienerborse.at/marktdate...NOTATION=92588

Bu arada şimdiye kadar Avusturya da ki fiyatları takip etmediyseniz sizin için pek doğru olmamış derim.
    Hocam haklısınız ama bu kagit döndüğü zaman tahtada benim alacağım kdr mal olmaz. O nedenle düşerken almak gerek. Biraz daha sabredecegiz . Link için teşekkür ederim ytd

Sayfa 79/408 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •