Sayfa 80/408 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 633 - 640 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

Alıntı Originally Posted by traderxxx Yazıyı Oku
    Hocam haklısınız ama bu kagit döndüğü zaman tahtada benim alacağım kdr mal olmaz. O nedenle düşerken almak gerek. Biraz daha sabredecegiz . Link için teşekkür ederim ytd

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben kimseye borsada öneri ,tavsiye falan yapmam , iyi olursa allahtan kötü olursa kuldan diye bir deyim var lakin Doco şu aralar sadece takip edilmeli diye kendimce bir strateji izliyorum, asla vede kata ytd.

Doco da büyük manipülasyon olduğu için fiyatı düşüyor diye bir görüş dile getiriliyor. Diyelim ki bu bilgi doğru da bu şirketin hissesi Avusturya borsasına kote ve bildiğim kadarıyla da Avusturyada işler bizim Türkiye gibi dingonun ahırı şeklinde olmuyor. Birileri borsada manipüle edip hisseyi düşürüyorsa yakalanmazsa ne ala ama yakalanırsa adamı oylum oylum fidan boylum yaparlar. Ha ! hırsızın , uğursuzun dini vatanı olmaz derseniz buna katılırım ama dedim ya orası Türkiye değil hile hurda yapanın, eğer yakalanırsa buradaki gibi bu yanına kar kalmıyor. Bence bu hususu da dikkate alıp düşüşün nedenini daha detaylı araştırmakta fayada var. Kendi düşüncemdir, hisseyi kötülemek yada pohpohlamak gibi bir niyete dayanmamaktadır yani ytd.

3. Doco senden bir hareket bekliyoruz.Hadi artık....

4. Sats sats sats

mudanyali Guest
    Dico da yeniyim 2017 temettü verdi mi arkadaşlar

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Birileri bu hisseyi çok kötü baskı yapıyor.Herhalde iyice toplayıp ondsn sonra gotürecekler.Kafalarındaki bir rakam var taki oraya kadar verip ondan sonra gidecek galiba...

7. Ne teknik kaldı nede hisse artık soylenecek söz yok.

8. Kipa nın net karı eksi 200 Milyon en son net karı eksi 46 Milyon kağıt şu an da tavana koşturuyor.Bizim kağıt kar yapmış dahada nasıl düşebilirim diye hesap yapiyor...

Sayfa 80/408 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •