Sayfa 95/408 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 753 - 760 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Şirket müsade ediyor ve bilerek yapıyor, en alttan toplamak için, hisse geri alımı o zaman başlatacak... Benim fikrim tabii. Ytd

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket kağıdın değerini düşürüyor.Yanlış işler bunlar.Kağıda güveni zedeliyor.Şirket kağıda sahip çıkmalı...

2. Sözde 175 in altı yok denildi.Defalarca 175 e destek yaptı diye konuşuluyordu.Oda kırıldı. Şirketin buyük bir oyunu var burada.

3. 170 altını göstermiyor sanki düştükçe birileri alıyor mal toplanıyor gibi geldi bana yakında bir hareket yapar umarım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    Nasil yani
    Benim takip ettiğim sayfa ya göre fiyat 250 lerde ilken fiili dolaşım düşükken fiyatlar 180 lara gelince %77 oldu. 2 gün öncede %66 oldu. Bi yanlışlık olabilir belki. Garip.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Arkadaşlar merhaba,

Geçmiş sayfaları biryere kadar okudum ancak hala birkaç sorum var, bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum;

1- Şirketin karı düşmüş denilmiş, gelecek dönem karları ile ilgili beklenti rakamlar var mı? ve 6 aylık ne zaman açıklıyor?

2- Şirket her yıl net karının %25-35 kadarını nereye yolluyor, detay bilen var mı? Konsolide kar sürekli aşağıda.

3- Şirket geri alım açıkladı mı yoksa açıklama beklentisi mi var? Forumda birisi 20-140 Euro açıkladı demiş diğer bir kişi açıklanacak demiş emin olamadım.

4- 3. havalimanını THY kendi firma kurup yapmak ister mi, böyle bir yaklaşım yada haber var mıdır?

5- Bir çok iştiraki var denilmiş. İstanbuldaki otel inşaatı tam olarak nerede? ve başka büyük iştiraki var mıdır?

Kendim de internetten araştıracağım ancak bilenlere bu kanaldan da sormak istedim.

Selamlar

6. Zamanı gelmedi mi artık? Hadi yap artık hareketini.Ne zamana kadar nazlanacan? Endeks 20 bin puan çıktı sen hep düstün simdi endeks düsuyor sen çık bari....

Alıntı Originally Posted by kendifikrim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,

Geçmiş sayfaları biryere kadar okudum ancak hala birkaç sorum var, bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum;

1- Şirketin karı düşmüş denilmiş, gelecek dönem karları ile ilgili beklenti rakamlar var mı? ve 6 aylık ne zaman açıklıyor?

2- Şirket her yıl net karının %25-35 kadarını nereye yolluyor, detay bilen var mı? Konsolide kar sürekli aşağıda.

3- Şirket geri alım açıkladı mı yoksa açıklama beklentisi mi var? Forumda birisi 20-140 Euro açıkladı demiş diğer bir kişi açıklanacak demiş emin olamadım.

4- 3. havalimanını THY kendi firma kurup yapmak ister mi, böyle bir yaklaşım yada haber var mıdır?

5- Bir çok iştiraki var denilmiş. İstanbuldaki otel inşaatı tam olarak nerede? ve başka büyük iştiraki var mıdır?

Kendim de internetten araştıracağım ancak bilenlere bu kanaldan da sormak istedim.

Selamlar
    İlk iki soruna cevap veremeyecegim ama digerlerini cevaplayabilirim;Şirket hisse geri alım programını gk,dan geçirdi ama henüz başlamadı 20 euro dip 140 euro tavan olarak belirlendi.Thy zaten doco ile ortak yalnız ortagını degiştirebilir ortalıkda sats firmasının adı dolaşıyor thy,nin sadece kendi firmasını kurması uzak bir ihtimal hatta sıfır denebilir.Evet bir çok ortaklıgı var ama en büyügü thy. otel ortaköyde köprünün hemen altında üzeri bıranda ile örtülü ve restorasyonu kısmen bitmiş olan hatice sultan ve fehime sultan yalıları...........(Şirket in altı aylıgı türk şirketlerin 9 aylık karları açıklandıgı sıralarda gelecek)
    Göz olanı akıl olacagı görür..

8. Nasıl bir kağıt bu arkadaşlar alana veriyo

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 95/408 İlkİlk ... 45859394959697105145195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •