Special Days Image
Sayfa 231/408 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Abi el insaf yaw 77 bin lot satmış kapanışta 80�ı da geçmiştir. Citinin payı %20ye geldi, kabaca 180 bin lotu var bitirsin de kurtulalım ailecek. Karabasan gibi çöktğ kağıda namıssız.
    85646 tane satmış. Benim hesabıma göre son 2 gün takasını da hesaplarsak 150 bin lotu kaldı
    Tamamını satmayacagina göre satışın sonlarindayiz insallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir soracam arkadaşlar geçen sefer beş gün tavan götüren hangi aracacı kurumdu 467 gördü sonra gömdüler.

Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    85646 tane satmış. Benim hesabıma göre son 2 gün takasını da hesaplarsak 150 bin lotu kaldı
    Tamamını satmayacagina göre satışın sonlarindayiz insallah

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satmış ama,hisse %6 prim yapmış,,bu nasıl oluyor,,taban olması gerekmiyormuydu,,,bence işin içinde iş var,
    satış baskılı gibi gösterilmek isteniyor,,bu güzel grafiği kimsenin doğrayacağını sanmıyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Bir soracam arkadaşlar geçen sefer beş gün tavan götüren hangi aracacı kurumdu 467 gördü sonra gömdüler.
    O zaman da yine yat.finans satıcıydı,,hem de ne satış,,fakat hisse 5 gün tavan gitti,,
    dediğim gibi,hisse satış baskılı gösterilmek isteniyor.
    Ya da borsada blok satış yapıyor,alıcısı var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    O zaman da yine yat.finans satıcıydı,,hem de ne satış,,fakat hisse 5 gün tavan gitti,,
    dediğim gibi,hisse satış baskılı gösterilmek isteniyor.
    Ya da borsada blok satış yapıyor,alıcısı var.
    yine de alıcılar daha kuvvetli demek ki,

Pegi'nin tavanı üzerine doco'da tavan olmalıydı.

neredeyse gün boyu izledim, blok satış göremedim..

it is the average of five people in the human environment..

6.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    yine de alıcılar daha kuvvetli demek ki,

Pegi'nin tavanı üzerine doco'da tavan olmalıydı.

neredeyse gün boyu izledim, blok satış göremedim..

it is the average of five people in the human environment..
    Avusturya ile birebir takılıyor bu aralar, orası salınca bu da saldı. Ordaki fiyata göre burdan basıyor citi, 32 milyon tl sattı bgn eğer kağıda görece talep olmasaydı alım gelmeseydi muhtemelen kendi alacaktı/az satacaktı. Burdaki kurşunu azalıyor orası buraya göre inip çıkacak oraya ayar verecek yada ayrışacaklar. Yerlinin bu itnelerin kurşununu bitirdikten sonra yukarı süreceğini düşünüyorum.

Totomdan salladığım varsayımlardır tavsiye içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Mal düşürmüş belli nasıl dik duruyor..

Sayfa 231/408 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •