Sayfa 234/408 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Acaba bu gün thy 28 mayısa ertelemiş uçuşları bu düşüş buna baglı olablir mi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,043
    Dönüş başlamış inşallah:
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dönüş başlamış inşallah:
    Olumsuz haberle malı alıyor çakallar, uçuşlar başladı mı 400 üstü yuvarlarlar yine

4. Yabancı payı %20 'ye düştü. Citi de 180 bin var. Bundan sonra satacağını sanmam. Alan yerli dostlarımız zararına satmasın yeter.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dostlar abd ve dax piyasaları fedin bekleneni açıklamasıyla beraber yemyeşil devam ediyor. En önemlisi american airlines, lufthansa ve air france gibi dev hyolu fimaları dipten dönüp yeşil yakmaya başladı. Bgünkü yabancının satımdan alıma dönmesiyle artık sn Filozof ve Kenan06’nın da değindiği gibi dönüşün başladığını düşünüyorum.

Çok yoran bir hisse lakin az daha belki mayıs sonuna kadar sabredebilirsek hep beraber kar edeceğiz inşallah.

Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Acaba bu gün thy 28 mayısa ertelemiş uçuşları bu düşüş buna baglı olablir mi ?
    1 ay var,,5-10 gün içinde bu beklentiyi satın almaya başlarlar diye düşünüyorum.
    havacılık-turizm-restorant a talep gelebilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Takasta citiye 100 bin lot virmanlanarak fiili dolaşım %90 a çıkarılmış. Yanı piyasaya mal sürülmüş. Enteresan işler dönüyor. Ama kapta bir açıklama yok

Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Takasta citiye 100 bin lot virmanlanarak fiili dolaşım %90 a çıkarılmış. Yanı piyasaya mal sürülmüş. Enteresan işler dönüyor. Ama kapta bir açıklama yok

Ben demiştim,bu kadar malı kim alacak diye,,cepden cebe olduğu belli idi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 234/408 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •