Sayfa 238/408 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. 1- Uçaklarda kısa mesafelerde zaten ikram olmaz ufak bir menü verirler istersen oradan sipariş verirsin bunu kaldırsalar bile karlılık üzerinde pekte düşüş olacak bir durum oluşmaz yukarıda "O küçük bir kalem, totali etkilemez" demişler zaten.
    2- Firma PD/DD 0,69'a düşmüş şirket iflas bile hisse başı 450 TL para alırsınız.
    3- Lufthansa Avrupanın en büyük ikinci havayolu şirketi onu kurtarmak için 9 milyar euro önerdiler firma kabul etmedi Lufthansanın saatlik zararı 1 milyon euro kasasında 4,4 milyar euro parası var yani şirket bu durumlar devam ederse ve yardım tekliflerini kabul etmezse en fazla 6 ay dayanabilir ama bu şirket bekleyen her uçak için bakım masrafı ödüyor, beklettiği her uçak için birilerini çalıştırmak zorunda, alan parası vs. var varda var sonuç itibarıyla havayolu şirketleri koronalı geçen her gün sermayden yiyor şirket değerleri azalıyor.
    Doco için durum biraz daha farklı sonuçta hizmet sektöründe çalışanlarına ücretsiz izin veriyor para kasada bekliyor belki bir dönem kar olmaz ama zararda olmaz sermayeden yeme durumuda hiç olmaz.
    İnsanlar bu iki sektörü birbriyle karıştırıyor havayolu şirketleri ne kadar düşüyorsa hizmet sektöründeki hisselerde o kadar düşüyor ama sonuçta aynı değiller buda birilerinin iştahını kabartıyor ve hisseleri ucuz fiyattan birilerinin elinden almaya çalışıyorlar yatırım finansmanın yaptığı da tam olarak bu o satış geçerken alttan farklı aracı kurumlarla hisse topluyorlar.

Sonuç itibarıyla bu kadar felaket telallığına gerek olduğunu sanmıyorum hisse ederi 100 euro civarında korona öncesi durumlar biraz düzelince yavaş yavaş o noktalara doğru gider buda 750 - 800 TL ederi var demektir üç ay kar yapmadı siz deyin 500 - 600 TL bunun altında fiyatlardan satmak çok mantıklı değil hisse zamanla yerine oturur diye düşünüyorum hiç bir zaman THY vs. gibi 2-3 senede toparlanacak bir durum yok kendinizi heba etmeyin.

2. Yat fin satışı durdu. Hisse çok sıkıştı. Yakında yukarı bir hareket bekliyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tüm ülkeler normale dönüş planları yaparken doco nun kayıtsız kalması enteresan. Bunlar da bir plan yok sanirim

5. Doco ceosu:herşeyi ön görmüş kalite artacak mecbur , insanlar yemek olmadan uçamaz, kapalı özel ambalajlarda ürünleri vereceğiz. Busınnes için kalite daha da artacak mecbur . Ayrıca launclar da daha fazla talep olacak. Çünkü insanlar siteril olmak isteyecek. Yani kısacası dediği şu . Ben iyi iş yapıyorum kardeşim . Herşey siteril temiz ve lezzetli. Bundan kimse vaz geçemez. 60 havayolu sirketi ile çalışıyorum. Beni tercih edeceksiniz mecbursunuz diyor.

6. Çok haklı, sağlıklı olanı bulmak bu devirde ucuz değil ve sağlıklı olanı istiyorsan onunda adresi belli.. Sadece biraz zaman. Ytd
     Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Doco ceosu:herşeyi ön görmüş kalite artacak mecbur , insanlar yemek olmadan uçamaz, kapalı özel ambalajlarda ürünleri vereceğiz. Busınnes için kalite daha da artacak mecbur . Ayrıca launclar da daha fazla talep olacak. Çünkü insanlar siteril olmak isteyecek. Yani kısacası dediği şu . Ben iyi iş yapıyorum kardeşim . Herşey siteril temiz ve lezzetli. Bundan kimse vaz geçemez. 60 havayolu sirketi ile çalışıyorum. Beni tercih edeceksiniz mecbursunuz diyor.

aslanım benim,,sıran geldi,artık kır zincirlerini.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. Yine yat fin kafasına balyozu indiriyor. Bitmek tükenmek bilmeyen lotlarini her kademeden hunharca vede itinayla kaktirmakta

Sayfa 238/408 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •