Special Days Image
Sayfa 170/408 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by investitoreser Yazıyı Oku
    Valentine hocam selamlar. Nedir durum bir öngörünüz var mı ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    A.s.

3. Havalimanın etkisi görülmeye başlanacaktır yavaştan. İlk gelecek finansallar 3.havalimanı yatırımlarından dolayı negatif gelebilir. Tıpkı clebi de olduğu gibi. Ama sonrasında yatırımların meyvesinin hızla alınmasını bekliyorum.

Dolaşımdaki son oran %2.16 oldu. Mal çok toplu ve fiyatı arz talepten çok, bu mal toplayanlar belirliyor. Kendi açımdan bir sorun görmüyorum. Uzun vadenin en iyi şirketlerinden biri olmaya devam ediyor bence.

2.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    A.s.

3. Havalimanın etkisi görülmeye başlanacaktır yavaştan. İlk gelecek finansallar 3.havalimanı yatırımlarından dolayı negatif gelebilir. Tıpkı clebi de olduğu gibi. Ama sonrasında yatırımların meyvesinin hızla alınmasını bekliyorum.

Dolaşımdaki son oran %2.16 oldu. Mal çok toplu ve fiyatı arz talepten çok, bu mal toplayanlar belirliyor. Kendi açımdan bir sorun görmüyorum. Uzun vadenin en iyi şirketlerinden biri olmaya devam ediyor bence.
    Çok teşekkürler. Başka forumlarda da takip ediyorum yatırımcısını baya sıkmış herkes bela okuyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. hep aynı 470-510

4.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    A.s.

Sayın vValentine, kapa yeni düşen haberdeki otel satışı ile ilgili olan haber ne anlama geliyor, bir tahmininiz varmı ?

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sanırım, Doco ortaköyde otele çevirdiği iki yalıyı THY 'ye satacakmış. Böylelikle bizim oryaköy otel hikâyemiz patlayacak, sadece şirkete girecek nakit para olacak,. Eğer yanlış anlamadıysam tabi.. Ytd

6. Forumdaki yazılarımı büyütmek için ne yapmalıyım ?

7. Docoda kimse kalmamış, haklı olarak, iyice bıktırdılar insanları...

8. bu habere bile eksi kapatacak nasıl bir gudubet hissedirya

Sayfa 170/408 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •