Sayfa 191/408 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Bu İzmirli dediğim şahıs, Thy ile Doco arasındaki anlaşma problemini öyle anlattıki, bu topikte olana onlarca arkadaş belkide ondan etkilenip hisseyi ellerinden çıkardılar, dolaşımdaki pay %14 lerden %2,5 lara düştü o aralarda. Bir ben ve bir iki arkadaş vardı ona cevap uazan, sonrasında ortalardan kayboldu, doco 350 liradan 157 lere geldi ve sonrasında 680 leri gördü. Bizi o kadar çok seviyorlarki, o yüzden sırf biz zarar etmeyelim diiye, asıl hisselerini talibi bırakıp buraya yazıyorlar.

2. Viyana da yüzde 7 artıda bakalım buraya yansıcakmı...

3.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Viyana da yüzde 7 artıda bakalım buraya yansıcakmı...
    İnşallah yansır

4. Arkadaşlar burada hissesi olanlar yazsın yoksa alğı yapmayın hisse çok düştü muhakkak test ettiği yeri görecektir. Sabırlı olalım ve hisselerimizi kimse zararına satmayın dolduruşa gelmeyin . Sayğılar .

5.  Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Bu İzmirli dediğim şahıs, Thy ile Doco arasındaki anlaşma problemini öyle anlattıki, bu topikte olana onlarca arkadaş belkide ondan etkilenip hisseyi ellerinden çıkardılar, dolaşımdaki pay %14 lerden %2,5 lara düştü o aralarda. Bir ben ve bir iki arkadaş vardı ona cevap uazan, sonrasında ortalardan kayboldu, doco 350 liradan 157 lere geldi ve sonrasında 680 leri gördü. Bizi o kadar çok seviyorlarki, o yüzden sırf biz zarar etmeyelim diiye, asıl hisselerini talibi bırakıp buraya yazıyorlar.
    DOCO virüs salgınını bütün havayolu ve ikram hizmet şirketleri gibi fazlasıyla fiyatladı. Uzun vadeli düşünenler için bu fiyatlar iyi fırsat olabilir. O dönemleri de hatırlıyorum. Panik havasını yayıp herkesin satmasını sağlamışlardı.

6. Viyana %15 artıya geldi 39 euro

7. İki gündür iyi mal boşaltılar bütün hisseler aldı başını gitti doco tam tersine düşmek için bahane arıyor gibi bir hava var

8.  Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Bu İzmirli dediğim şahıs, Thy ile Doco arasındaki anlaşma problemini öyle anlattıki, bu topikte olana onlarca arkadaş belkide ondan etkilenip hisseyi ellerinden çıkardılar, dolaşımdaki pay %14 lerden %2,5 lara düştü o aralarda. Bir ben ve bir iki arkadaş vardı ona cevap uazan, sonrasında ortalardan kayboldu, doco 350 liradan 157 lere geldi ve sonrasında 680 leri gördü. Bizi o kadar çok seviyorlarki, o yüzden sırf biz zarar etmeyelim diiye, asıl hisselerini talibi bırakıp buraya yazıyorlar.
    Bu arkadaş 15 Ocakta üye olmuş doco yu kötülerken kozal güzellemesi yapıyor. muhtemelen daha önce farklı bir nickle yazıyordu. Dikkate almaya değmez...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 191/408 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •