Sayfa 172/408 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1.  Alıntı Originally Posted by naymis Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sayın Valentine, inşallah borsadan çıkmazlar.

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Rica ederim. Aynı fikirdeyim. İnşallah çekilmezler.

2. bu ayın 12 veya 14.günü bilanço gelecek sonrasında temettü oranını açıklayacak bakalım neler olacak sabırsızlıkla bekliyorum...

3. maşallah diyelim nazar degmesin sanırım bilanço iyi gelecek beklemeye devam...

4. Son oran %2,13. Belki de son %0.13'lük oran kaldı artık. Ağalar fiyat vermeye başladığına göre bir hesapları olması lazım.

5. İnşallah beklediğimize değer ve borsadan çekilmez...

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sayın valentine sadece türk borsasından mı çekilecekler malum avusturyada da işlem görüyor...ayrıca avusturyada halka açıklık ne kadar acaba...

7. Avusturya daki durumu bilmiyorum. Genellikle ücretli programlarda paylaşılan veriler oluyor. İmkânı olan varsa paylaşırsa seviniriz.

Avusturya da bence halka açık kalmaya devam edecektir. Türkiye'de çekileceği de kesin değil keza hisseleri kimin topladığı belli değil. Herhangi bir pay alım satım bildirimi de gelmiyor yani hisseler farklı hesaplardan toplanıyor.

%98'in üzerine çıkınca toplu devir olursa bir deneme olabilir ama her halukarda bizim ki sadece bir teori.

8. teşekkurler valentine...kar beklentiler dahilinde geldi sıra verecegi temettüde o da az çok belli gibi...önümüzdeki günler için sıgınılacak en güvenli liman olarak doco yu görüyorum...

Sayfa 172/408 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •